8 yorum

 1. Kullandığım en güzel ,kaliteli,maskülen ve çekici kokulardan biri.Bu kokuyu kullandığım zaman bayanların dikkatini çekip bana hayranlıkla baktılar.Erkeksi bir koku.

 2. parfüm merakı;sen parfümden anlıyorsan eğer, Fatih Ürek 'te Rocco Siffredi'dir.

  1. O zaman sen yap onun yaptığını ? Mesela işe keiko meicheri- loukhum u yorumlayarak başla. Içinde ne var, ne çağrıştırıyo. Nereye götürüyo seni falan. Herkes ne çok biliyor arkadaş. Raşit, sende yayınlama şunları, kendilerini halt sanıyolar.

  2. Author

   Utku bu tür mesajları bilerek yayınlıyorum. Zaten ciddiye alınacak tarafı yok. Fakat "bu ülkede hatta yaşadığımız şu dünyada böyle de insanlar var" anlamında yer veriyorum. Yani ibret almak ve düşünmek için.

  3. Diesel, hugo, lacoste gibi parfümden baska kokulardan bi haber olup anlıyorum ayakları resmen. Düzgünce eleştirse eyvallah. Tercih beğeni meselesi sonuçta.

 3. bu parfümün dökme şişesi bende mevcut. parfümmerakinin dediği gibi fazla nostaljik. ağır keskin bir kokuya sahip hatta başağrısı yapıyor. buna rağmen zengin bir harmanı olduğunu düşünüyorum. kalıcılık anlamında yüksek geliyo bana. koku 12 (ve üzeri) saat sonra özellikle kıyafette kabul edilebilir seviyeye geliyor:)

  1. Author

   Sevgili canbaz,

   Ne kadar da haklısın. Gerek Miami Vice'ı gerekse Mavi Ay'ı bilmemek mümkün değil. Sen söyleyince aklıma geldi. Ne güzel diziydi Mavi Ay :))

   Don Johnson'ın Miami Vice'dan sonra çok kadın hayranı olduğunu hatırlıyorum. Yakışıklı adamdı Allah için :))

   Bruce Willis'in de o hınzır gülümsemesi başka bir alemdi. Güzel dizilerdi ikisi de.

   Yanlışımı fark ettiğin ve dostça uyardığın için teşekkür ederim. Hemen düzeltiyorum.

   Demek istediğim Bruce Willis – Mavi Ay'dı :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.