5 yorum

  1. Merhabalar lar ben cahide ben bundan 6 yıl önce yoji kulaniyordun ve hstasiyim turkiyeden kldirildi ve bulamıyorum çokta uzluyorum uzuldum türkiyeden bulamiyinca yurtdışından getitiriyordum sonra ordanda kaldirldini söylediler arkadaşlarıma tavsiyede bulundum cok sevdiler yurtdışındaki arkadaslarimda kendi arkadaş larina tavsiyede bulundular onlrda çok beğendiler fakat bir turlu parfumu bulamadlar bende vucut losyon var fakat parfümü olmadığı için kulanmiyorum şimdi ben bu guzel parfüm den istiyorum ve nerde bula bilirim?

    1. Author

      Yohji’nin parfümlerini Türkiye’de bulmanız pek mümkün görünmüyor. Yurtdışı merkezli internet sitelerini araştırıp, bir şekilde oralardan almanız gerekebilir.

  2. Yurtdışında yaşayan ve bir parfümsever olan eniştem sağolsun. Son gittiğimde banyosunda yarım şişe Gucci Pour Homme bulmuştum. Şeytana uyup, çalasım gelmişti;);)

  3. Muhtemelen çok kapsamlı bir reformülasyona girmiş.
    İlk versiyonunu deneme şansım olmuştu. Tasvirinizden yola çıkarak eski ve yeni arasında ciddi farklılıklar var gibi. Keza Johji Homme farkedilirliği oldukça yüksek bir koku.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.