11 yorum

 1. 200 mllik kullanıyorum ve saat başı sıkmak zorundayım çünkü koku yok! 2016 üretimi çok yazık olmuş çok önceki 2012 ile dağlar kadar fark var ne dağı hatta gezegenler kadar. 2017 üretimi le maleler oldukça güzelleşti daha yoğun oldu umarım bu da düzeltilir yoksa bir alan bir daha almıcak özellikle eski halini bilenler

 2. bir mağazada 2011 batch kodlu reformülasyondan önceki versiyonunu buldum fakat raf ömrü checkcosmeticte 36 ay bu durum parfümün performansında sıkıntı yaşatır mı? yeni formülünün performansı oldukça zayıf.

  1. Author

   Eski formülünü bulduysanız bence kaçırmayın. İyi saklama koşullarında uzun yıllar problem çıkmaz tahminimce.

  2. Hocam hangi mağazada buldunuz bu eski batch ı?

 3. Bu parfümün edp sini deneme şansınız oldu mu? Ne gibi farklılıklar var acaba denediyseniz?

  1. Author

   Uzun zaman önce 1-2 defa denemiştim. Normal EDT versiyonundan daha çok beğenmiştim ama performansı zayıftı.

 4. Parasını hakeden bir parfüm mü acaba? zira 100ml'si 180-200 tl civarında şu an.

  1. Author

   Bu çok öznel bir soru. Bana göre parasını hak etmeyebilir ama bir başkasına göre hak edebilir. En iyisi imkanınız varsa deneyip, alım kararını öyle vermeniz.

 5. Kalıcığı 10/2
  Başlangıç 10/10
  Orta. Ve son 10/7
  3 saat sonra parfümden eser yok10 defa sıkmama rağmen

 6. Merhaba, eposta gönderecektim ama buradan yazmanın daha kolay cevap almanın daha kolay olduğunu düşündüm. Ağır olmayan, hani fresh tarzda, kadınsı parfümlere benzemeyecek bir parfüm arıyorum. Bulunduğum yerde göre gidip deneyebileceğim bir yer yok. Aramis, Paco invictus parfümleri biraz yakın geldi.. Bu konuda ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler.

  1. Carolina Herrera CH Men Prive’yi deneyin derim. Hem çok fazla kullananı yoktur Türkiye’de hem de nispeten daha özgün ve çekicidir. Ayrıca esnek bir kullanıma sahiptir.

   Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.