7 yorum

 1. Raşit Bey Merhaba,
  bvlgari man in black hakkında yorumunuz nedir acaba bide yaz ayları için uygun mudur teşekkürler

 2. merhaba beğendiğiniz kadın parfümlerini gerçekten çok merak ediyorum. Aklınıza ilk etapta gelen, şu an hala üretimi devam eden ve Türkiye'de bulabileceğimiz parfümlerden örnekler verebilir misiniz? bir de şunu merak ediyorum kadın parfümleri söz konusu olduğunda "içinde …..(örn:misk, gül, bergamot vs.)olursa güzel çıkma ihtimali garantilenir" dediğiniz bi aroma var mı?

  1. Author

   Thierry Mugler'in Angel'ını beğenmiştim. Ama çok kadın parfümü deneyimim olmadığı için örnekler verebilmem mümkün görünmüyor.

   Kadın parfümlerinde ferah yeşil çiçekleri seviyorum. Mesela Hermes – Un Jardin Sur Le Nil'deki gibi ya da Chanel Sycomore'daki gibi. Ama tek bir nota üzerine genelleme yapmam doğru olmaz.

 3. Gucci aramın iyi olmadığı markalardan biri… Şimdiye kadar hayran olup alıp kullandığım bir Gucci olmadı. Premiere yi denediğimde beni pek etkilemedi ve düşük farkedililiği ile hemen elenmesine neden oldu haklısınız oldukça vasat bir arkadaş. Sizin beğendiğiniz eski Gucci ler hangileri merak ettim halâ piyasadalar mı?

  1. Author

   Bahsettiğim Gucci'nin üretimi bitirilmiş iki erkek parfümüydü. Yani: Gucci Pour Homme ve Envy Pour Homme. Ayrıca Eau de Parfum II isimli kadın parfümleri de nefisti ama onun da üretimini bitirmişler büyük ihtimalle. Gucci yazık ediyor eski başarılı parfümlerine.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.