19 yorum

 1. Mükemmel bir koku bir yemek sırasında beklerken kadının dibime girip beni kokladığını hissettim yanındada eşi vardı

 2. Kalıcı bir parfüm arıyorum bütçem maksimum 200TL
  ilk önceliğim kalıcılık, baharat kokusu kesinlikle istemiyorum, daha çok meyvemsi ferah kokularda EDP kalıcı parfüm arıyorum öneriniz var mı? Bu parfümü kalıcılık bakımından tavsiye eder misiniz?
  Tavsiye ettiğiniz kalıcı ve ferah, meyvemsi bir parfüm öneriniz varsa söyleyebilir misiniz?

  1. Author

   Selamlar, parfüm önerisi veremiyorum ne yazık ki. Kenzo Pour Homme ferah bir parfüm ve bahsettiğiniz fiyata bulunabilir. Kalıcılığı yeterli bence Kenzo Pour Homme’nin.

  1. Author

   Evet yazı benim. İşin üzücü tarafı, benden izin almadan yazımı kendi sitelerinde yayınlamışlar. Kaynak gösterme nezaketine bile girmemişler. Başka yazılarımı da sanki kendi yazıları gibi sitelerine eklemişler. Hatta fotoları bile birebir kopyalamışlar.

   Vicdan ve ahlak sahibi olmayan yerlerden alışveriş yapmamak, onlara verilecek en güzel cevap ve cezadır.

   1. Ben parfumaeriavm.com web sitesinin sahibiyim. Adım Mustafa. Açıkçası bu konu beni çok üzdü. Bu şekilde anılmak en son istediğim şeydir. Çok haklısınız. Hemen sitemi güncelledim ve kaynak belirttim. Sadece düşüncesizlik emin olun kötü bir niyetim yoktu. İsterseniz yazınızı tamamen silebilirim. Saygılarımla.

   2. Author

    Hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Sitenizdeki bu durumu düzeltme çabanız takdire şayan fakat sadece Kenzo Pour Homme yazım değil, başka üç yazım da sitenize benden habersiz olarak ve kaynak gösterilmeksizin eklenmiş. Bu yazılar şu üçüdür:

    http://parfumeriavm.com/paco-rabanne-1-million-2008/
    http://parfumeriavm.com/bond-no-9-new-york-oud-2011/
    http://parfumeriavm.com/chanel-no-19-1971/

    Ayrıca decantshop sitesinden temin edilen Kenzo Pour Homme parfümü, sitenizde yazının ilgili kısmı değiştirilerek: “Not: Bu parfümü bana ulaştıran http://www.parfumeriavm.com sitesine teşekkür ederim.” olarak düzenlenmiş. Bu kısım da doğru bilgi değildir.

   3. Raşit bey diğer yazılarınıza da kaynak belirttim. Ayrıca düzeltmeleri yaptım. Tekrar verdiğim rahatsızıkdan dolayı özür dilerim. Daha önce de belirttiğim gibi parfumeriavm.com sitemde kaynak göstererek paylaşmak istiyorum. Saygılarımla.

 3. Kısa süre öncesinde sadece bir parfüm edinmek üzere internette geziniyorken tanıştım sizinle, beni alıp farklı bir dünyaya götürdünüz. Herşeyin derinliğini kaybettiği, monotonlaştığı, yüzeyselleştiği zamanımızda enteresan bir şekilde koku aldığıma tad aldığıma şükrettim sayenizde, çok ama çok teşekkürler…

 4. bu kokuyu gençler için tavsiye eder misin kokusunu denemiştim ve hoşuma gitmişti yaz kokusu sanırım kışın kullansam olur mu
  bi de şey merak ediyorum hani bazı siteler var parfüm satan ben iki üç kere aldım sahte gibi geldiler çünkü kalıcılıkları azdı örnegin la male beni hayal kırıklığına ugrattı bilindik siteler üstelik
  internetten ucuza satılan parfümler hakkında ne diyorsun

  1. Author

   Genç arkadaşlar da kullanabilir Kenzo Pour Homme'u.

   Her kalıcılığı az parfüm sahte değildir. Böyle bir genelleme yanlış olur. Eğer bir parfüm, piyasa fiyatının çok altındaysa şüphelenmek gerekir. Güvenilir internet sitelerinden almak en iyisi.

 5. Merhaba.Atelier Cologne kokularını nereden bulabilirim?

 6. Sonuna kadar gülümseyerek okudum 🙂 Bir koku nasıl böyle uzun ve güzel anlatılabilir. Güzel der geçeriz biz sizinki efsane bir anlatım..;)
  İnstagramda paylaşım yapıyor musunuz oradan da takip etmek isterim
  Teşekkürler
  Eser

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.