8 yorum

 1. Merhaba Raşit bey,
  Brut gibi eski tarz fougere’leri sevmem nedeniyle ve tabii ki güzel değerlendirmenizin de etkisiyle Danger’ı aldım. Genel olarak aşık olmasam da memnun kaldım ancak esasen ilgimi çeken bir noktayı sizinle paylaşmak istedim. O da başlangıcından itibaren orta bölümde daha da baskın olmak kaydıyla yumuşak bir deri kokusunun öne çıkmasıydı. Son bölümde geri çekilerek kendini arada hafif hafif hissettiren deri, yerini meşe yosunu ve vanilyaya bıraktı. Değerlendirmenizde belirttiğiniz sıcak baharatların yanında benim bu kadar bariz şekilde hissettiğimi düşündüğüm deri notasından sizin hiç bahsetmemiş olmanız beni şaşırttı. Ya benim tenimde bu nota ön plana çıktı veya burnum benzer notaları farklı şekilde algıladı bilemiyorum ama paylaşmak istedim. Bunun dışında değerlendirmeniz gayet doğru yönlendirici oldu, teşekkür ederim.
  Bu arada, temas bilgilerinizi email ile ulaştırırsanız, size denemeniz için memnuniyetle Aramis Havana ve hatta Geoffrey Beene Bowling Green, Chanel Pour Monsieur Concentree ve Brut Dominant gibi koleksiyonumdan ilginizi çekebileceğini düşündüğüm başka birkaç parfümden daha örnekler ulaştırabilirim. Selamlar.

  1. Author

   Selamlar Burak bey, güzel değerlendirmeniz ve katkılarınız için teşekkür ederim. Sizin teninizde derinin öne çıkması konusunda haklı olabilirsiniz. Parfümler bazen farklı tenlerde farklı kokabiliyor. Yüksek kaliteli bir eser Danger Pour Homme. İyi bir seçim yapmışsınız. Güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

   Aramis Havana ve Chanel Pour Monsieur Concentree merak ettiğim parfümler 🙂

   1. Çok teşekkür ederim. Parfüm örneklerini ulaştırmak için bilgilerinizi bekliyorum. Selamlar.

 2. İçim gitti ama çok pahalı. Dediğiniz gibi ancak putin vb. gibi liderlerin gücü yeter bunu almaya 🙂

 3. Siz3 göre 10 üzerinden 10 alan parfüm hangisidir

 4. Yine güzel bir anlatım olmuş teşekkürler …
  Siz Azzaro deyince kafamda belli bir tarz oluştu…Şahsen Azzaro yu çok severim…babama Azzaro elixir aldık geçen gün o da güzel ama klasiği başka…galiba ben biraz eski kafayım parfüm konusunda 🙂 bu parfümü de beğenirim kesin …

  1. Author

   Rica ederim. Eski tarz parfümleri seviyorsanız, Danger Pour Homme, muhtemelen çok hoşunuza gidecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.