6 yorum

 1. Hep merak ettiğim, sizden yorumunu beklediğim bir parfümdü. Bir türlü deneme şansım olmadı. Acaba çok mu kadınsı kokuyor? Eğer öyle değilse kör alış yapıcam. Bir de 7 puan vermişsiniz, iyice gaza geldim. 🙂

  1. Author

   Yok kadınsı değil. Erkeksi tarafı ağır basıyor. Bence gaza gelmeyin, imkanınız varsa önce deneyin 🙂

   1. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Okuyunca yüzümde bir tebessüm oluştu. Sizden iki tane parfüm yorumlamanızı isteyecektim. Belki size basit gelebilir ama; bu ikisi olmadan parfüm tabanlı bir forumda bazı şeyler eksik gibi.
    Birincisi Brut Original (Klasik zaten herkes kokusunu bilir adını bilmez 🙂 )
    İkincisi ise Jaguar For Men (Ünlü araba markalarının parfüm yapmaktan bihaber olduğu bir zamanda ortaya çıktı 1988. Pek bilinmeyen klasik.)
    Jaguar’a ön yargılısınız biliyorum 🙂 Ama merakla bekliycem. Teşekkürler.

   2. Author

    Eski parfümlere karşı her zaman merakım fazla. Bildiğim kadarıyla Jaguar’a karşı bir düşmanlığım yok 🙂 Jaguar For Men ne yazık ki elimde bulunmuyor. Önemli bir klasik Jaguar For Men. Brut’un ise ilk çıktığı formülasyon neredeyse kalmadı. Güncel Brut’un pek bir cazibesi kalmadı artık. Yine de bu iki parfümü edinirsem tabii ki yazarım.

    Yorumlarınızla sitemize katkılarınızı beklerim.

  2. Ben de kendi fikrimi yazayım madem almayı düşünüyorsunuz. Gün içinde tazelemeniz gereken bir kolonyayla ilgili sıkıntınız yoksa kör alış yapabilirsiniz. Ben geçen sene Boyner’den sonuncusunu kör alışla 50ml. almıştım. Pişman olmadım, şişe koleksiyonuma eklemiş oldum. İkinci bir şişesini almam.

   1. Fortescu kardeşim fikrini belirtiğin için sağol. Kalıcılık Eyüp Sabri Tuncer koloyası kadar da mı yok, para verecez sonuçta 🙂 İnanır mısınız şişesi bu kadar güzel olmasa, ne içindeki notalar ilgimi çekerdi ne de tarzı. Kararsız kaldım, önce bir deneyim ben en iyisi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.