8 yorum

 1. Bir çok parfüm hakkında yorumlarınızı okudum fakat hali hazırda kullanmakta olduğum ve farkedilirliliği + beğenilirliliği çok yüksek olan bu parfümü beğenmemeniz zevklerin ne kadar uç noktalarda değişken olabileceğini bir kez daha gösterdi.
  Kendime yorumlarınıza bakıp yeni bir parfüm edinme niyetindeydim lakin bir kaç adım geri atmış durumdayım 🙂
  Saygılar.

  1. Author

   Bence de yazılarıma bakarak parfüm almayın 🙂 Hatta kimsenin sözü ile parfüm almamak gerekiyor. Herkesin beğenileri farklıdır doğal olarak. En iyisi kendiniz deneyip, zevklerinize yakın bulduğunuz parfümleri almak.

 2. Raşit Bey

  Özel günler için tavsiye eder misiniz.? İmza bırakır mı.?

 3. İyi çalışmalar Raşit Bey bi sorum olacak size yanıtlarsanız sevinirim. Parfümlerdeki farkedilebilirlik nedir? Düşüncelerinizi paylaşırsanız çok makbule geçicekbaya bi araştırdım ama hiçbiryerde açıklama veya bilgiye rastlamadım. Kolay gelsin hayırlı akşamlar.

  1. Author

   Selamlar, farkedilirlik denilen parfümü sıktığınızda etraftan algılanabilmesi olarak düşünülebilir.

 4. İşte beklenen yorum. Ama sizi pek etkilememiş galiba Man In Black. Kokuyu denemeden önce çok farklı beklentilerim vardı kendi kendime. Karanlık, maskülen, biraz sert ve orta yaş isteyen bir parfüm olacağını düşünüyordum. Beklediklerim pek çıkmadı, ama parfümü Sevil’de koklar koklamaz sadece bir şeye benzetebildim; İç Anadolu köylerinde hasadı yapılan bağlardan özenle toplanan üzümlerimizin binbir emekle yapılan nefis pekmezi. O kadar çok benziyor ki, adeta yeni yapılmış bir pekmez gibi kokuyor.
  Bay Morillas bu parfümü tasarlamadan önce acaba pekmez falan mı içti? 🙂 🙂

  1. Author

   Man in Black’teki şekerli meyvemsi hissiyat yüzünden üzüm pekmezine benzetmiş olabilirsiniz. Bence Morillas pekmezi değil de içkiyi fazla kaçırmış olabilir tasarım aşamasında 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.