7 yorum

 1. Kırmızı renginin dışında kokusunu ‘Davidoff Hot Water’ a benzetenler olmuş. Gerçekten benziyor mu? Teşekkürler.

 2. Merhabalar, forumunuzu yillardir buyuk bir zevkle takip etmekteyim fakat sunu uzulerek soylemeliyim ki sizin seksist bir dusunce yapiniz var. Birtakim parfum incelemelerinin sonunda kadinlari kucuk dusurucu bazi yorumlarda bulunuyorsunuz. Unutmayin ki kadinlarin da erkekler gibi zevkleri olabilir, onemli olan cinsiyet degil bireydir ve bir erkek gibi kadinlar da burunlariyla nefes aliyorlar. Umarim kirici olmamisimdir, tesekkur ederim.

  1. Author

   Selamlar, değerli düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Hangi yazılarımın hangi bölümlerinde kadınları küçük düşürücü ifadelerin olduğunu bana iletebilir misiniz?

   Bazen yazıların içinde her kesimle (kadın-erkek-zengin-züppe-siyasetçi-sanatçı) hatta kendimle de dalga geçtiğim esprili satırlar oluyor. Aslına bakılırsa kadınların erkeklerden daha zeki olduklarını, dünyada çok zulme maruz kaldıklarını ve daha çok saygı görmelerini gerektiğini savunurum her zaman. Erkekleri ise sürekli savaşlar çıkaran, kavgacı ve bencil olarak değerlendiririm. Yani söylediğinizin tam tersi düşünceler içerisindeyim aslında 🙂

 3. Bence kokuya biraz haksızlık yapılmış gibi 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.