10 yorum

 1. Yurtdışından almak istiyorum bu parfümü fakat test etmeden biraz riskli geliyor bana. Bu parfümün notalarına benzer Türkiye de gidip bi parfümeri de deneyebileceğim bana fikir verecek başka parfüm önerileriniz var mı? Boşyere almak istemiyorum!

  0
  0
 2. Tozlu, eski tarz kokuları her zaman sevmişimdir..the thirdman'i yurt dışından getirttikten sonra çok sevip,caron parfümlerini gözüm kapalı alabileceğime karar verdim..iyiki de öyle yapmışım çünkü bu kokuyu the thirdman'den de çok sevdim (iyi ki yatagan'ın yalnızca tester'ını getirmişim, o bir istisna 🙂 ) Bu parfümün açılışında kullanılmış olan lavanta sanki yağmurlu bir günün ertesinde değilde, haftalardır yağmur ve su yüzü görmemiş tarlalardan toplanmış gibi kupkuru bir yapıya sahip..onun geriye çekilmesiyle yavaş yavaş ortaya çıkan ve kontrolü ele alan vanilya ise son derece erkeksi, günümüz vanilyalı parfümleri gibi mide bulandıracak derece tatlılıkta da değil..başarılı bir parfüm yaratmanın yolunun yalnızca kompleks yani birçok elementten meydana gelmesi gerektiğini düşünüyorsanız bence yanılıyor olma ihtimaliniz yüksek..bence az ama değerli bir iki nota da bazen sizi aynı yere götürebilir..yani aynı anda basit ve de şık olunabilir..

  0
  0
 3. Bu fiyata bu kalite parfüm. Bence third man den çok çok daha iyi. Ama denmeden kesinlikle alınmamalı. Ben bu parfümde içeriğinde yazmasa bile özellikle orta ve alt notalarında baskın bir şekilde tonka fasülyesini algılıyorum.Caron sitesinde bu parfümün güncel bir versiyonu daha var, bilginize

  0
  0
 4. Bugun şöyle bir baktım Luca TURİN 5 yıldız vermiş bu kokuya. Adama birkere daha inandım.

  0
  0
 5. Bu parfümü farklı kılan muazzam bir kokuya sahip olmasından ziyade, eşi benzeri olmayan bir kokuya sahip olması olabilir. Lavantanın yanında siyah gül algılanıyor. Seveni pek çıkmayabilir, ama bence çok hoş bir koku.

  0
  0
 6. bella mola da 200 ml'i 100 tl aslında evde lavanta kokuları hep tercih etmişimdir yaş da 38 aslında benlik gibi duruyor ama kış zamanını sanırım beklemek gerek..

  0
  0
 7. Bence çok farklı bir eser var karşımızda ! Tabii bana göre 🙂 ama çok güzel bir koku ve beni mest etti gerçekten. Kendimi çok özel hissettim parfümü sıkınca. Frank Sanatra bu parfümü kullanmış olabilir diye düşünüyorum ama bilemiyorum okadar klas bir çizgisi var. Lavanta ve vanilia bukadar güzel kokabilir. Tama net açıklayamasam da zamanın ötesinde bir parfüm diyebilirim ama ben çok sevdim ve maasculen parfüm severlere tavsiye ederim.

  1
  0
 8. parfümün açılışındaki o kirli lavantayı atlattıktan sonrası keyifli bir koku, hafif tatlı bir lavanta ve ona eşlik eden doğal bir vanilya kokusu, vanilya derken günümüz parfümlerindeki gibi bayık, adamı şeker komasına sokan vanilyalardan değil gayet yumuşak, güzel keyifli bir koku. ağırbaşlı, centilmen bir havası var.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.