16 yorum

 1. BOİS DE PORTUGAL bence bir şaheser harika bir parfüm kalıcılığı bence normal üstü farkedilebilirliliği normal her sıktığımda aşık oluyorum resmen

  0
  0
 2. Hocam koskoca Creed BDP'yi CK Obsession ile aynı kefeye koymuşsun ya, daha da bir yorum yapmıyorum.

  1
  0
 3. merhaba. daha once chanel ve dior un 1-2 farkli parfumunu kullanmis biri olarak 300tl butveye kadar gercek bir centilmen ve etkileyici bir koku ariyorum. siz ne onerirsiniz acaba?

  0
  0
  1. hocam ben kayit yaptirdim. siteye. AMA lutfen bir oneri yapin, cunki cok acil/

   gercek centilmen bir koku ariyorum.

   0
   0
 4. merhaba dostum bu mevsimlerde bu ürün nasıl olur acaba çok bunaltırmıyız etrafımızı yaş olarak bana uygun ve çokca methiyesi var internette..

  0
  0
  1. Author

   Önümüzdeki sıcak yaz günleri için uygun olacağını hiç sanmıyorum. Ama alıp, sonbaharı beklersen olur tabiki. Serin havaların parfümü bence.

   0
   0
 5. Author

  Mabuse Zino Davidoff herkesin sevebileceği gibi bir parfüm değil. Yani yanlış bir kör alış yapmışsın. Eski kafa bir kokusu var. Sevmememiş olman normal.

  Elimde var Zino. İlerleyen günlerde yazacağım onu. Geçenlerde bir kere denemiştim. Pek de öyle idrar kokusu almadım. Daha çok yoğun lavantalı bir kokusu var.

  hepsiburada.com'un güvenilir olmadığını pek sanmıyorum. Türkiye'nin en büyük internet sitelerinden birisinin yanlış yollara sapacağını düşünmüyorum.

  0
  0
 6. Parfüm merakı merhaba, birkaç sene önce hepsiburada.com'dan DAVIDOFF ZINO almıştım. Geldiğinde şoka girdim, çünkü parfüm bildiğin idrar gibi kokuyor. Sonra ürünü iade ettim. Hepsiburada.com'un güvenilir olmadığını hesaba katarsak acaba parfüm normalde böyle mi yoksa bozuk ürün mü gönderildi. Çünkü idrar kokusu olmasa MUHTEŞEM bir koku. Çok üzülmüştüm. Denedin mi hiç?

  0
  0
 7. Author

  Merhaba,

  Platinum Egoiste benimde merak ettiğim parfümlerden. Fakat elimde olmadığı için ne yazık ki inceleme imkanım yok. İleride deneme boyunu bulabilirsem neden olmasın.

  0
  0
 8. Author

  Glow Twist merhaba,

  Genellikle erkek parfümlerini inceliyorum. Arada bazen elime geçerse kadın ve unisex parfümleri de yorumluyorum.

  Kadın-erkek diye bir ayırım yapmıyorum blogda. Yani bütün parfümler rastgele düzende. Canım hangisini isterse onu yazıyorum.

  Keşke kadın parfümleri de olsa elimde onları da yazsam.

  0
  0
 9. Merhaba,konuyla çok alakasız ama bayan parfüm yorumlarınız var mı? varsa hangileri?merak içindeyim

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.