14 yorum

 1. Kadın parfümü demişsiniz ama ben az önce sıktım ve çok hoşuma gitti. Kışın ve bir erkek olarak sıkmam doğru mu? Sizin zevkiniz önemli demeyin lütfen, çevreden kadın parfümü bu demelerini istemiyorum.

  Unisex saymak için tutunacak bir notası yok mu :(((

  0
  0
  1. Author

   Carnal Flower’ı severek kullanan erkeklerin olduğunu okuyorum ama bana göre tam bir kadın parfümü. Benim ve diğer birçok erkek için fazlaca çiçeksi denebilir. Eğer çevrenizin tepkilerine önem veren biriyseniz, size uymayabilir. Yine de seçim sizin.

   0
   0
   1. Beyler, ben yandım siz yanmayın. Bu parfüm carnal flower değil flowerbomb! Hem de ne flower, insanı tokatlayan canından bezdiren. Keisnlikle unisex değil. Nawab of oudh bile bunun yanında maskülen kalır.

    0
    0
 2. Merhabalar,blogta yeni sayılırım ama bende mudavimi oldum bir parfümsever olarak…bu ara cok trend olan Frederic Malle'nin geranıum pour monsıeur'u cok merak ediyorum.Umarım deneme ve buraya ekleme fırsatınız olur…

  0
  0
 3. Merhaba,blogunuzu sürekli takip ediyorum ve ilk defa yazma fırsatım oldu,bir kaç tane daha takip ettiğim blog var ve içlerinde beni bu bloga bağlayan sanırım parfümlerin yanı sıra hikaye kısmınıda anlatmanız,tam bir genel kültür yuvası haline getiriyo burayı,bu şekilde incelediğiniz için size teşekkür ederim.

  Uzatmadan bir soru sormak istiyorum,her parfümeriye girerim genelde parfümleri denemek için,bu parfümü ilk defa görüyorum,bu parfümü nerden ve ne kadara edindiniz acaba? Ve almadan önce deniyebilicegimiz bir yer varmı?

  Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

  Bir sonraki incelemelerinizi de merakla bekliyorum,kısa süreler içinde bu kadar sık paylaşımda bulunmanız ise beni her gün bloga çeken farklı bi etken,söylemeden edemedim:)

  iyi günler..

  0
  0
  1. Author

   Teşekkür ederim Bünyamin. Bloga katkılarını beklerim.

   Frederic Malle niche (lüks, butik) parfüm evi olduğu için her yerde bulmak mümkün değil. Türkiye'de satışı yok henüz. Onun için bulup denemen pek mümkün değil.

   Bu parfümü değerli parfüm sever Koray'dan takas yoluyla edindim.

   0
   1
  2. merhabalar,

   çok güzel bir forum. frederic malle in New York Barneys de çalışan erkeklerin yarısının kullandığı ağaç kokularından'' Bois D orange '' , bulabiceğiniz en güzel iris kokularından biri olan '' iris poudre'' ve benim favori parfümüm 'noir epices ' hakkınadaki yorumlarınızıda okumak isteriz.

   0
   0
  3. Author

   Merhabalar,

   Frederic Malle'nin bir çok parfümünü merak ediyorum. Fakat bir çoğu elimde yok ne yazık ki. Ama önerilerinizi dikkate alacağım. Özellikle Noir Epices çok övgüler alıyor.

   Keskin ve yoğun ağaçsı kokularla aram çok iyi olmasa da Bois d'Orange önerisi için teşekkür ederim.

   Sanırım Barney mağazasının müdavimlerindensiniz :))

   0
   0
  4. Merhaba sayın parfüm merakı, en beğendiğiniz malle parfümleri sırasıyla hangileri?

   0
   0
  5. Author

   Merhabalar,

   Şimdiye kadar sadece dört tane Malle parfümünü denedim. Yani bütün seriyi bilmiyorum. Denediklerim içinde en sevdiğim sıralaması şöyle olabilir:

   1) Noir Epices (En beğendiğim)
   2) Angeliques Sous La Pluie
   3) L'eau d'Hiver
   4) Carnal Flower (En az beğendiğim)

   0
   0
  6. Sorumu cevapladığınız için teşekkürler. Peki kalıcılık olarak bu dört'ü arasında en iyisi hangisiydi sizce?

   0
   0
  7. Frederic Malle 22 Kasım 2013 Cuma saat 16:30 Beymen Zorlu Center da parfüm sevenlerle buluşuyor. Herkesi bekliyoruz.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.