13 yorum

 1. Benim kullandığım en iyi akuatik parfüm kendileri. Rakipleri sayılabilecek Millesime İmperial Erolfa gibi Creedlerden çok daha başarılı buldum. Kalıcılık ve farkedilirliği çok düşük değil bir aqua parfümüne göre bir tek o noktada katılamıcağım ikisi de ortalama bence.

  0
  0
 2. heeley sel marin bugüne kadar deneme imkanı bulduğum en iyi deniz temalı koku diyebilirim, gerçi sizinde incelemede belirttiğiniz gibi turunçgil gövdesinde şekillenen bir parfüm esas olarak fakat ilk fıslandığı anlardan itibaren gözlerinizi kapadığınızda sakin boş bir sahilde yürüyüş yaparken duyabileğiniz kokuları sunuyor ve bunu başarılı bir şekilde yapaylığı kaçmadan yapıyor. yüksek fiyatını ve düşük kalıcılık-farkedilirlik değerleri sorun değil diyenler için kullanılabilecek en iyi akuatik parfümlerden biri diyorum yine son tahlilde.

  0
  0
 3. Çok sağolun teşekkürler yaz parfümleri ile ilgili incelemelerinizi ve yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

  0
  0
 4. Yanıtınız için teşekkürler.Şunu belirtmek isterim 3-4 günden ziyade yaklaşık 1 hafta oldu tüm parfüm yorumlarınızın %50 sini okudum.Adeta parfüm dahisi gibisiniz.Ben yaz parfümü istiyorum ama İssey Miyake – L'eau d'Issey Pour Homme u sizde pek övmemişsiniz.Yine de bu yorumunuza güveniyorum.Ama sizin yaz parfümleri hakkında fazla öneri yada parfüm incelemelerinizi göremedim şimdiye kadar ki okuduğum yorumlarda.Daha çok sonhabar-kış parfümlerini genel olarak incelemeye tabii tutmuşsunuz.Ben yurtdışından(malta)parfüm getirecem arkadaşım vasıtasıyla(malum türkiyedeki fiyatlar belli).Kalıcılığı yüksek olan edp türü parfümlerden hangisini önerirsiniz?Yaz için uygun olan,fiyat aralığı 150-300 tl civarı olabilir.Şimdiden çok teşekkürler.Saygılarımla…

  0
  0
  1. Author

   Çok fazla yaz parfümü yazmadım. Artık yavaş yavaş başlıyorum. Önümüzdeki günlerde daha da çok yazacağım yaz mevsimine uyabilecek kokuları.

   Hermes – Terre d'Hermes EDP (Normal EDT'si değil) olabilir. Bulabilirsen Guerlain – L'Instan Extreme EDP de düşünebilirsin kışa hazırlık olarak.

   0
   0
   1. sinek ilacı gibi kokuyor cool water 🙂

    0
    0
  2. Yanıtınız için teşekkürler.Luca turin'in 5 yıldız verdiğini görünce size bir danışmak istedim.

   0
   0
 5. Yaklaşık 3-4 gündür sizin yorumlarınızı okuyorum.Sadece tebrik ediyorum.Harika ve bilgece yorumlar.Sizden yaz ayı için parfüm önerileri alabilirmiyim?Şimdiden teşekkürler:))

  0
  0
  1. Author

   Teşekkür ederim. Katkılarını beklerim.

   Yaz mevsimine uygun olarak İssey Miyake – L'eau d'Issey Pour Homme'a bakabilirsin.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.