9 yorum

 1. Bu parfüm para gibi kokuyor ve birazda sucul ozonik bir yapısı var. Biraz daha ekşi su gibi diyebilirim, sucul parfümlerin geneli gibi Wall Street de kızlar tarafından çok beğeniliyor. Salatalık temalı parfümler iyidir, klastır yeri geldi mi 230dolar da verilir. Bence bu parfüm sucul parfümlerin git, sel marin ile birlikte şahlarındandır. Chick magnet kokulardan biri..

  0
  0
 2. ne 230 doları yanılmıyosam 900 tlydı bu parfum harvey nıcholsta,salatalık gıbı degılde boyle tatlı sudan yenı tuttugunuz turna balıgını elınıze alın bırakın ve elınızı koklayın resmen aynı koku. bızım orda "sası" kokuyo derler.bu parfum sası sası kokuyor.eger balık bulamazsanız tatlı suda bulunan pıs otların sazlıkların kokunu koklayın onada benzıyor.sevenı var goruyorum forumlarda ama cok acayıp bır koku.ben salatalıga hıc benzetemedım.salatalık deyınce aklıma fahrenaıtın guzel kokusu gelıyor ama bunun alakası yok. bu arada dun denedıgım bu kokunun yanında bırde bond no 9 amberı denedım.tek kelımeyle muhtesem bır kokuydu amber.kıllanları fılan bastırdı kokusu "fsater"

  0
  0
 3. Author

  Gucci Guilty Intense ve 212 Men elimde yok ne yazık ki. Onun için önümüzdeki günlerde yazmam mümkün görünmüyor.

  0
  0
 4. Belki kaliteli bir salatalıktır 230 dolar olduna göre:))

  0
  0
 5. Evet ya, hatta onu şöyle de ifade edebiliriz:

  H.y.r gibi kokmak için 100 ml.lik şişeye 230 dolar vermek pek mantıklı değil 🙂

  0
  0
  1. Author

   Evet başka kombinasyonlar da üretilebilir bu cümle ile ilgili :)) Ana fikir anlaşılmış demek ki :))

   0
   0
 6. Salatalık gibi kokmak için 100 ml. lik bir şişeye 230 dolar vermek pek mantıklı değil. bu yorumun mükemmeldi hahahahaha

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.