15 yorum

 1. Bu kokuyu ne zamandan beri almayı düşünüyorum, ancak hiçbir yerde deneme fırsatım olamadı, çünkü yok.
  Her zaman 3-4 farklı parfüm kullanırım. Klasik maskulen kokularını çok severim (polo, hugo boss number one, drakkar, paco rabanne ph, azzaro ph vs), sadece Kouros pek bana göre değildir.
  Burdan yola çıkarak Pierre Cardin Pour Monsiour benim için kör alışa uygun mu? İş yerinde kullanmak istiyorum özellikle.
  İyi günler.

  0
  0
 2. Bu parfüm öyle bir sonlanıyor ki aman yarabbi kelimelerle anlatılamaz. Ömrümün sonuna kadar öyle kokmak isterdim!

  0
  0
 3. İncelediğiniz edt versiyonu ancak ekseriyetle satış yapılan edc versiyonu. Acaba edc sini kullanmışlığınız var mı, varsa yorumlarınızı bekliyorum. Yazdığınız gibi fiyatı oldukça uygun olduğundan(edc) günlük kullanım için oldukça cezbedici duruyor. Saygılar.

  0
  0
 4. Böyle bir söylenti var ama ben yersiz buluyorum örneğin bende chanel bleu var tester denediğimde kalıcıydı satın aldım kalıcılık aynı:))

  0
  0
 5. Tester daha mı kalıcı olur bilmem ama ben bu durumu Hypnotic Poison'da bizzat yaşadım. Orada bileğime sıktığım tester, gece bile öylece duruyordu. Ancak aldığım ürün o derece kalıcı değil. Bilmiyorum, testerlar yanıltıcı olabilir. Çünkü insanlar pek çok konuda olduğu gibi parfüm konusunda da yanıltılabilir. Ama Dior Homme'da durum hiç değişmedi. Aldığım ürünün yanında küçük bir tester vermişlerdi. İkisi de sönüp gidiyor. En fazla 2 saat dayanıyor namussuz.

  0
  0
 6. Ben genel bir soru sormak istiyorum. Tester parfümlerin konsantrasyonları normal satılanlardan faklı oluyor diye bir söylenti var. Uygun fiyata tester parfüm alabileceğim güvenli siteler var ama kokusu mağazada denediğimden farklı çıkar diye korkuyorum. Yorumunuz nedir bunun hakkında?

  0
  0
  1. Author

   Tester parfümlerin konsantrasyonları daha fazla diye bir efsane var. Ama bunun doğru olduğuna hiç bir yerde rastlamadım. Pek inanmamak lazım böyle söylentilere.

   Uygun fiyata tester diyerek birçok sahte satan site var. Aman dikkat!

   0
   0
 7. KORAY
  20 yaşındayım hem bu blogu hem kokuları tutku ile takip ediyorum.Parfüm merakı senin kaç yaşında olduğunu da merak etmiyor değilim:)Artık yazılarında birazda kendinden bahsetmenin vakti gelmedi mi?

  0
  0
 8. Valla yaşım 60,a gelsede parfüm merakımın biticeğini sanmıyorum:))

  0
  0
  1. Author

   Volkan parfüm virüsü artık sana da bulaştı. Tedavisi ya da kurtuluşu yok. Tek yapabileceğin kendini parfümlere teslim etmek :))

   0
   0
 9. Hey :)) 40 yaşındayım ve ilgiyle takip ediyorum bloğunuzuda face iletilerinizide…

  0
  0
 10. Ne kokudur bu ya, bu parfüm Richard Gere'a ne yakışırdı ama. Pretty Women zamanları… Gerçekten hoş olurdu. Kim bilir, belki de kullanıyordur 🙂

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.