8 yorum

 1. ben su brut hic denemedim nedir ya sizin fikriniz alabilirmiyim guzelmi cok kisiden ve cogu yerde hep karsima cikiyor ama bilemiorum

  0
  0
 2. arkadaş turist..yolda..hele bir sağsağlim gelsinde onunla göndereceğim..Bu turist arkadaşla zaten siz tanışıyormuşssunuz,hem gelir sanada hasret gideririsiniz inşallah.:)

  0
  0
 3. Sevgili PARFÜM MERAKI!Yeni incelemen hayırlı olsun..bu analizleri yapmak hiç kolay değil zor iş tahmin ediyorum..parfümseverlere iyilik yapıyorsun,emek veriyorsun minnettarım sana bilgisiz bir parfüm sever olarak..Bu çalışmaları da Parfüm sevginden yapıyorsun,maddi karşılıkta almıyorsun bu işten..Parfüm sever ne verebilir gönülden sana? parfümden başa bir şeyde abesle iştigal olur:) Bende sana garip bir parfümsever olarak bunca emeğin için birşey değil tabili ama çamsakızı çoban armağanı,bu incelemenin başında ki 1960 çıkışlı Parfümler Listesinde olan ysl Y den hediye olarak göndereceğim kabul edersen!beklediğim emaneti biliyorsun gelince birlikte göndereceğim..Sevgiler iyi Dostuma!

  0
  0
  1. Author

   Teşekkürler zett.

   Y gibi YSL klasiğine nasıl hayır derim ki :)) İkisini birden gönderirsin artık.

   0
   0
  1. Author

   Histoires de Parfums'un başka parfümleri de elimde mevcut. Önümüzdeki haftalarda yazacağım.

   Şimdilik sadece Ambre 114'ü denedim.

   0
   0
 4. Arkadaşlar boynerde hemen hemen bütün parfümlerde yüzde 25 ind var kaçırmayın tom ford extreme bile 276 tl düşmüş:)) 369 dan bu fırsatı değerlendirmeye gidiyorum:))

  0
  0
 5. Mükemmel bir yorum.Gucci bunu hep yapıyor.Baş yapıtları olan (Envy ve Pour Homme 1)parfümleri artık üretmiyor.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.