12 yorum

 1. Bu parfümü nerden alabilirim konusunda uzun zamandır araştırıyorum..Yurt dışından da parfüm getirtme olayı yasaklanınca ne yapacağımı bilemez oldum…Mutlaka bulmalıyım bu Ottoman'ı …

  0
  0
 2. şaheser olmasada güzel çalışılmış şık bir çiçeksi deri parfümü olduğunu düşünüyorum. Türkiye içinde satışı yapılan bir mağaza yok fakat yurt dışından birçok mağazadan gayet makul fiyatlara ki bu fiyatlar Türkiye de satılan designer CK, Boss gibi markaların ürünlerinin fiyatlarına eş değer olarak satın almak mümkün. puanlamak gerekirse 10 üzerinden 7-7.5 tüm klasmanlarda.

  0
  0
 3. Parfüm Merakı, Caron The Third Man aldım. Senin zevkine güvenerek yine 🙂 Jaipur gibi inşallah bunu da beğenirim. Gelince yorumumu yazarım.

  0
  0
  1. Modern Talking, acaba internet üzerinden mi sipariş verdin?
   Eğer öyle ise nerden sipariş verdiğini de yazabilir misin lütfen?

   0
   0
  2. CtrlKML, gittigidiyor'dan bir satıcıdan aldım. ELini çabuk tutarsan elinde hazırda 1 tane kaldı. gittigidiyor'a gir, arama çubuğuna ürün kodunu gir: 74695922

   0
   0
  3. Author

   İnşallah beğenirsin.

   Ben aslında almayacaktım ama fragrancex'den zett ile birlikte almaya karar verdik ve aldım gitti. Çok da uygun oldu. Aslında ortak parfüm işine girişebilirsiniz arkadaşlar karşılıklı güven esasına dayanarak.

   0
   0
  4. Modern Talking, cevabın çok teşekkür ediyorum.
   O satıcıyı görmüştüm öncesinde ama gittigidiyorda öyle kalpazanlar var ki güvenemiyordum kimseye. Sen ordan sipariş verdiğine göre vardır bir bildiğin…

   Valla Parfüm Merakı onu iyi dedin yaa, mesela Yatagan… 125 ml'lik şişeyi alsam da bitirebileceğimi hiç zannetmiyorum şimdilik. Bir ortak çıksa ne iyi olurdu aslında fragrancex'den getirtirdik…

   0
   0
  5. Valla güvenmekten başka çare yok. Piyasa parfümlerinden sıkıldım artık. Değişik bir şeyler arıyordum. Parfüm bloglarında herkes övmüş, Parfüm Merakı da üçüncü sıraya koymuş. Durum böyle olunca alayım dedim. Profilinde bir eksi var, o da alıcının ürün bilgilerini iyi okumamasından kaynaklanıyor. Ürünü tedarik süresini beklememiş. İthal belge filan diyor, gerçi bu parfümün sahtesinin olacağını sanmıyorum; ama belli olmaz. Gelince yorumlarım.

   Benim asıl hedefim Tom Ford Tobacco Vanille. Yaz tatilinde tanışma fırsatımız olacak inşallah 🙂

   0
   0
  6. Merhabalar ben de de 5'te birini bitirebildiğim bir Caron the third man var. kokusu güzel olmakla b,rl,kte benim tenimde kalıcılık ve hiissedilirliği düşük olduğu için pek kullanmıyorum. Keşke site üzeri güvenilebilir bir takas bölümü bulunsa böylelikle farklı parfümleri denemiş ve ufkumuzu genişletmiş oluruz.

   0
   0
  7. Mesela herkes bir arannlar bir de elindekiler listesi gibi bir liste yayınlasa çok güzel olabilir. Takas açısından da daha hızlı iş halledilir hem dostluklar gelişir. Tabi bunu herkesin açacağı bir takma isim üzerinden yapması gerekir ki su istimal olmasın. Site içi isimlerin güvenilirliği üzerinden takaslar da daha sağlıklı gerçekleşecek ve kimse isminin kirlenmesini istemeyeceğinden herkes ürününü güvenle alıp güvenle yollayabilecektir. Öneri sunan kişi bir üst yorumun da sahibi Kadir.

   0
   0
 4. Parfüm Merakı, Oriflame'in Amber Elixir parfümünü denemiş miydin? Şişesi ve rengine bayıldım, fiyatı da çok düşük. Acaba kullanan oldu mu?

  0
  0
  1. Author

   Yok denemedim. Oriflame'in hiç bir parfümünü deneyemedim henüz. Şu Burberry – London'a benzeyen parfümünü denemek lazım Oriflame'in.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.