10 yorum

 1. Parfümü Türkiye’den hangi siteden bulabilirim online alışveriş için .yada testerı hangi siteden alabilirim güvenli?

  0
  0
  1. Author

   Byredo’nun parfümleri Türkiye’de resmi olarak satılmıyor bildiğim kadarıyla. Onun içindir ki ülkemizde bu parfümü bulmanız kolay olmayabilir.

   0
   0
 2. Merhaba Parfüm Merakı, bu güzel yazı için teşekkürler. Senden ricam şu, farklı ve modern diyebileceğimiz cinsten bir kaç parfüm önerisi yaparmısın? Türkiye'de satılmayanlardan da olabilir. Mümkün olursa getirtebilirim. Teşekkürler.

  0
  0
  1. Author

   Merhabalar cengiz,

   Modern derken neyi kast ettiğin açık değil. Fakat şöyle söyleyeyim. İncelemelerde oldukça detaylı olarak yazıyorum bir çok şeyi. Yazıların satır araları dikkatli okunursa bir çok sorunun cevabı bulunabilir.

   Bazı arkadaşlar en kalıcı parfüm listesi istiyorlar, bazı arkadaşlar en fark edilir parfüm listesi istiyor, bazı arkadaşlar 18 yaş grubuna uygun parfüm listesi istiyor. Ve bu istek listeleri uzayıp gidiyor.

   Buradan her arkadaşıma elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum ama bir süre sonra aynı sorulara aynı yanıtları verirken buluyorum artık kendimi. Ve bu da bir yerden sonra benim için kısır döngüye dönüşüyor. Yoksa konunun seninle bir ilgisi yok. Genel olarak bir paylaşım yapmak istedim.

   Ben teşekkür ederim.

   2
   0
  2. Parfüm Merakı, bu yazıdan da anlaşılacağı üzere bu konuda pek dertlisin 🙂 seni anlayabiliyorum. Modern ve faklıdan kastım; eski tip parfümlere benzemeyen, 2000'den sonra çıkmış, fazla tanınmayan, kaliteli parfümlerdi.(Terre D'Hermes, L'Anarchiste gibi)

   0
   0
  3. Author

   Dertliyim sanırım :)) Artık onlarca aynı soruya, onlarca kez aynı cevapları vermek takdir edersin ki bir süre sonra hiç de eğlenceli olmuyor. Sıkıntı basıyor bana :))

   Bak biraz kendini zorlayınca iki farklı parfümü bulmuşsun. Özellikle L'Anarchiste hiç aklıma gelmemişti. Mesela Emanuel Ungaro III'de olabilir farklı olarak. Yada Jean Paul Gaultier – Le Male Terrible…

   Boucheron – Jaipur Homme ise favori modern parfümlerden diyebilirim.

   0
   0
  4. Kesinlikle hak veriyorum sana. Bu arada önerilerin için teşekkür ederim. Söylediğin parfümleri deneyeceğim.

   0
   0
  5. Byredo "black saffron" bastan çikartici unisex parfum ama bence kadinlara yakisan kışkırtıcı……

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.