12 yorum

 1. l’eau d’hiver almayı düşünüyorum buna uygun deodorant tavsiye edebilir misiniz

  1
  0
 2. Kilian ve amouage lardan hangisini önerirsiniz? Back to black ve jubilation hariç. Birde tom ford jasmin rouge deneyen varmı

  0
  0
  1. Jasmin Rouge'u 1 yıl önce mağazada denemiştim daha mağazadan çıkıp AVM içerisinde ki koltuklarda otururken bir bayan yanıma yaklaşıp pardon üstünüzdeki koku nedir müthiş kokuyor demişti. Koku içeriği hakkında bilgi veremem ama böyle bir anektod paylaşabilirim 🙂 Benzer bir tepkiyi de Black Violet için almıştım

   0
   0
  2. Bazı kadın parfümleri erkek kullanımına da uygun olabiliyor..Böyle çok örnek var..Çünkü bazı erkek parfümlerini de bayanlar kullanabiliyor..Parfümün erkeği kadını olmaz demek çok doğru olmaz ama çok sayıda yüksek kaliteli parfümün unisex olduğunu da söylemek lazım…Kokuyu sevdiyseniz kullanabilirsiniz..Hiç olmadı kadın parfümüne bir damla KOUROS koyun..Böylece bırakın biz erkekleri erkek keçiler bile rahatça kullanabilir :))

   0
   0
 3. kokladığım en orjinal, en kendine has parfümlerden biri bu parfüm. kokusu tarif etmek zor, herşeyiyle niche tanımına cuk oturan bir yapısı var. sevmesi zor, tarifi zor, fiyatı zor vs vs. ama kalitesi hayli yüksek ve kokusunu sevdikten ve üzerinize yakıştırdıktan sonra çoğu birbirinin kopyası olan ana akım parfümlere kıyasla sizi farklı hissettireceği aşikar.

  0
  0
  1. yurt dışından gelen bir yakınım vasıtası ile sample ı ulaşmıştı elime, tam olarak tarzım değil bu yüzden şişesini edinmeyi düşünmem ama kalitesine ve tasarım diline saygı duyuyorum.

   0
   0
 4. Parfüm merakı dkny parfümlerini yorumlamayı düşünüyormusun blogda hiç nedense bu markadan inceleme gözükmüyo özellikle dkny men 2000 çıkışlı olanı incelemeni tafsiye ederim.Çoğu yeni çıkan birbirine benzeyen şekerli tatlımsı kokuları cebinden çıkarır:))

  0
  0
  1. Author

   Düşünmesine düşünürüm ama elimde hiç DKNY parfümü olmadığı için pek ihtimal yok anlayacağın 🙂

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.