13 yorum

 1. çok çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

  0
  0
 2. Raşit bey gucci pour homme II yaz mevsimi hariç üç mevsim de kullanılabilir mi ?ve yine phII ye benzeyen farkedilirliği daha iyi olan başka bir parfüm bulabilmek mümkün müdür ? emre.

  0
  0
  1. Author

   Gucci Pour Homme II'ye çok benzeyen parfüme henüz rastlamadım. Onun için öneri veremeyeceğim. Bence sonbahar-kış mevsimleri için ideal. İlkbahar-yaz mevsimlerinde boğucu olabilir.

   0
   0
 3. Ah bir sürpriz olarak channel mademoiselle deneseydiniz de bir de sizden alsaydık bu efsane kokunun yorumunu

  0
  0
  1. Author

   Güzel teklifiniz için teşekkür ederim DecantShop. Önümüzdeki haftalarda tabiki olabilir 🙂

   0
   0
  2. Tamamdir,
   Mademoiselle Eau de Parfum dekantini bir yere not edecegim. Guzel yazilarinizin devamini dilerim.

   0
   0
  3. Erkek olarak 2002 yılından beri yani neredeyse 11 senedir channel matmazeli çok severek kullanmaktayım. Yok bayan parümüymüş erkeğe yakışmazmış,bir kere güzel bir kokunun cinsiyeti olmaz.O işin kurnazca oynanan ticari boyutu.Yok şu parfümde gül kokusu kullanmılmış, erkeğe yakışmazmış,Şimdi ben bu yüzden dünyanın en güzel kokularından biri olan gül kokusundan mahrum mu kalayım.Maço erkek buram buram gül kokar desem kimse fikrimi çürütemez.

   0
   0
  4. Bende ablama doğum günü hediyesi olarak mademoiselli hazır indirim varken alim dedim ama kızcağızın boynunda ve ellerinde küçük kızarıklıklar çıkmış daha önce egzama olmış sanırım.Haberim yok tabi hediyeyi açınca sevinçle hüzünü aynı anda yaşadı,doktor birkaç sene sabun alkol parfüm benzeri şeyleri yasaklamış.Bende şakayla karışık ben de senin yerine kullanim o zaman dedim pek de niyetim yoktu kullanmaya(Millet olarak önyargılıyız ya,kız gibi kokuyorsun falan,tanımını yap desen açıklayamaz bizim sözde delikanlı maçolar)Neyse önce bir sıktım hmmm fena değilmiş falan,sonra iki sıktım üç sıktım durduramıyorum kendimi kokladıkça koklayasım geliyor.Lan kendine gel dedim, sonra çıktım sokağa kızlar yanımdan geçtikçe gülümsüyorlar saçlarını başlarını düzeltiyorlar dedim eyvah heralde anladılar aynısı onlarda da var rezil olduk.Hiç de öyle olmadı,karşı cinsten çok olmlu tepkiler alıyorum ne güzel kokuyorsun,bu mis gibi koku senden mi geliyor diye.İsmini sorduklarında işin büyüsü kaçmasın diye diffirent company diye bir parfüm diyorum,ülkemizde bilinmiyor ya pek :)Söylemek istediğim her koku bana göre unisextir.Beğendiğinizi kullanın ne olursa olsun

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.