31 yorum

 1. Tom Ford White Suede için de yorumuzu alabilir miyiz?

  0
  0
 2. kadın milletinin kullanmasını istediğim iki parfüm varsa biri black orchid diğeri ise White patchouli dir.

  0
  0
 3. kalıclığı ben de beklediğim gibi olmadı edp bi de üstelik. bayan kokusu iyi hoş ama erkeklerde herkese hitap edeceğini zannetmiyorum. black orhid göre kıyaslayınca beklentilerimin altında bir seçim oldu. tenimde kokuyu sadece ben hissediyormuşum gibi bir düşünce oluştu. acaba iki fıs yerine 4-5 fıs mı sıksam ne yapsam anlamadım..

  0
  0
 4. White patchoulı bana göre çok silik Black orcide kadar olamaz.gerçi yeni edindim vede yeni deneme safhasındayım ama bana zayıf geldi.

  0
  0
 5. Arkadaşlar white patchouli ve black orchid'in üretim yeri neresi ?

  0
  0
  1. Bir arkadaşımın internet üzerinden aldığı şişenin üzerinde isviçre yazıyor ithalatçı firma olaraksa elca kozmetik . Çakma olma ihtimali ?

   0
   0
  2. Elca kozmetij tamam .ama isveç.. ama white patchuliyse onu bilmiyorum. Fakat genelinde new york yazıyor

   0
   0
  3. tom ford parfümlerin üretim yeri değişti yeni mamuller isviçrede üretiliyor eskileri usa

   0
   0
 6. Tom Ford Extreme ve Noir'i de deneyip designer seri Tom Ford işini bitir…Yoksa sana rahat yok parfüm merakı :))

  0
  0
 7. Tom Ford Noir'i çok çok beğeneceğinizi düşünüyorum…Mutlaka deneyin…Belki 10 puan vereceğiniz tek parfüm olur.

  0
  0
 8. Gucci Guility Pour Homme İntense deneyen yok mu ?

  0
  0
  1. Gucci Guilty Pour Homme'un daha tatlandırılmış hali diyebilirim. Ben de herhangi bir etki bırakmamıştı denediğim zaman. Ama Gucci Guilty Pour Homme'dan daha iyiydi.

   0
   0
 9. Murjim bu yazı sana gelsin :)) White Patchouli'yi ilk denediğimden beri aşık oldum ! Hatta hayatımın parfümünü bulamayacağım derken White Patchouli'ye rastladım 🙂 Gerçekten bana çok başka duyguları hatırlattı ? Ki otuzaltı yaşındayım ve çok çeşit ve sayısızca parfüm kullandım hatta tom'un çoğu parfümü mevcut ama bu başka benim için. S Extremedeki havayı bunda da hisstettim; Zengin ve bohem bir tarzı var. Paçulli bukadar güzel kullanılabilir demiş ve olmuş bir hali sanki. Bu arada kadın için değilde erkek için daha uygun bir parfüm. Her nekadar kadın parfümü olsada !!!

  0
  0
  1. Çok teşekkürler Emin güzel paylaşımın için.Benim için de ayrı bir yeri vardır White'ın .Sana sevdiklerin ve White Pacthouli ile bir ömür mutluluklar dilerim. Bu arada S Extreme 'e de ölürüm yani. Yerinde seçimlerinden dolayı seni kutluyorum 😉

   0
   0
 10. lütfen (Diesel Fuel For Life Avec Poche Edt Erkek Parfümü) Ve (Gucci Guility PourHomme)(Gucci Guility Pour Homme İntense) (Gucci Guility Black Pour Homme) İncelemesini yaparmısın lütfen.Beklenen Parfümler

  0
  0
 11. İlk denediğimde çok ısınamamıştım ama şu an erkek kullanımına uygun bayan parfümü listemde en üst sıralarda . Kalıcılık ve farkedilirlik de müthiş

  0
  0
 12. Bence biraz acımasız bir yorum olmuş..En azından farkedilirlik alanındaki yorumlarınıza katılmıyorum…Black Orchid'den çok daha farkedilir bir yapısı var ve black orchid kadar bayik değil…Koku güzelliği göreceli ama bence en az 8.5 – 9 olmalıydı.

  0
  0
  1. Author

   Yok bence değil. Black Orchid, çok saldırgan, etrafa kendisini hissettiren ve ortama hakim olan bir parfüm. Etrafa yayılması muazzam. Aynı etkiyi White Patchouli'de görmedim. İlk sıkıldığında yoğun olsa da ilerleyen saatlerde gücü oldukça düşüyor.

   İkisi arasında Black Orchid'in çok daha fark edilir olduğunu düşünüyorum.

   0
   0
 13. White Patchouli'yi 2 3 kez denedim ama kokusuna bir türlü ısınamadım. Belki denedikçe fikrim değişebilir! Black Orchid daha başarılı ve atmosferi olan bir parfüm W.P'ye göre.

  0
  0
 14. Pm. Bu puanda murrjim'in etkisi yok değil mi :))

  0
  0
  1. Ahahaha , Parfüm Merakı öyle bir buruna sahipki önüne servetleri de döksen sevmediğini sevmez 🙂 White Patchouli'yi bu kadar sevmene o kadar mutlu oldum ki anlatamam 🙂 .

   0
   0
  2. Author

   Evet güzel soru 🙂 Şimdi bu soruyu düşündüm. murrjm'in pozitif etkisi en fazla 0.5 puan olabilir. Daha da fazla olamaz 🙂

   İşin şakası bir yana White Patchouli kötü değil. Bence başarılı bir paçuli kokusu. Ama harika mı derseniz tabiki değil. Ben olsam bir şişesini almazdım.

   Bir de şu yönü var. Aslında sonbahar-kış mevsimine uygun parfümü yılın en sıcak günlerinde denemiş oldum. Muhtemelen serin günlerde kullanmak çok daha iyi sonuç verecektir. Belki de puanımı yükseltecek…

   0
   0
  3. :))) Parfüm Merakı emin ol serin mi serin bir sonbahar günü kullan ve keyfi yaşa puanın artsın murrjm rahatlasın :)) Cidden sıcak yaz günü beni de bayar gibi oluyor bazen .

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.