7 yorum

 1. ben bu parfümün dekantını aldım denedim çok da sevdim eşsiz bir koku üstelik çok doğal kokuyor hiç bir yapaylık yok ama performans düşük. fark edilirlik çok az
  yazlık ofis & ev kokusu diyebiliriz

  0
  0
 2. Acqua di Parma – Mirto di Panarea denedim raşit beyin yorumları çok yerinde neşe dolu pozitif eğlenceli yani tam bir yaz kokusu.. koku güzelliği ortalamanın biraz üstünde denenmesi gereken koku fakat şişe alınırmı muamma kalıcılığı zayıf farkedlirliği ortalama

  0
  0
 3. Üstadın aksine dip notalara aquatik hatta yosun kokusu var diyebilirim :)) Aynı kokunun farklı kokması durumu olabilir (creed'ler gibi) Biraz daha kalıcı olsa Acqua en iyi yaz kokularında ilk 5 derdim..

  0
  0
  1. Author

   daniel, bence akuatiklik varsa o da başlangıcında yada orta kısmında var. Sonlarında turunçgil destekli sıradan odunsu notalar hissettim.

   Acqua di Parma'ların Creed'ler gibi her serisinin farklı kokma gibi bir durumuna dair bilgiye rastlamadım. Sadece algıladığımız kokular değişiklik gösteriyor olabilir.

   0
   0
  2. Algı sıralaması farklı :)) Ben başlarda çok fazla turunçgil ve müthiş uyumlu bir harman olduğunu düşünüyorum..Sonlarda klasik amber kullanımına biraz aquatik notalar eşlik ediyor..Senin yorumdan sonra bi daha kullandım parfümü :))

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.