12 yorum

 1. Arkadaşlar Bond No 9 NY Amber' i herkese tavsiye ederim. Kalıcılık ve farkedilirlik konusunda beni tatmin etti, arkadaşlarım da çok beğendi. İstanbul Harvey Nichols' ten aldım pazar günü, ancak 100 ml fiyatı 990 TL' dir, haberiniz ola.

  0
  0
 2. arkadaşlar , baldessarini ambre kullanan varmı ? eğer varsa fikirlerini söyleyebilirler mi ?

  0
  0
 3. Utku diesel markasına bir gıcığın var sanırım okadarda kötü değiller yani tamam bir dior homme intense gibi muhteşem değiller ama yinede ortalama kokulara sahip bence.

  0
  0
 4. Raşit bey en beğendiğiniz top 10 parfüm listenizde bir tane bile yazlık parfüm olmaması,yazlık parfümlerden umudumu kessem mi dedirtiyor.Blogunuzdakiler dahil denemediğim yazlık parfüm kalmadı, hep bir kusur hep bir tatminsizlik.Umarım yakında top 10 a giren en az 9 puanlık doğru düzgün heryerde bulunabilen bir designer parfüm bulur ve bizleri sevindirirsiniz.

  0
  0
  1. Author

   Genel olarak yaz mevsimine uygun parfümler, biraz basit ve bilinen kokulara sahip oluyor. Onun için çoğu parfüm sever için yeterince derinlikli olamıyor yaz parfümleri.

   Kış mevsimine uygun parfümlerse daha farklı kombinasyonlara sahip olabiliyor. Onun için kış parfümleri daha enteresan şekillerde karşımıza çıkabiliyor.

   En sevdiğim yaz parfümleri zaten blogumdaki notlardan belli oluyordur. Ama bence beklentiyi çok yüksek tutmadan ve ümidi de tamamen kesmeden aramaya devam edebilirsiniz.

   0
   0
 5. parfüm merakı; farfüm yorumlarını büyük zevkle takip ediyorum, diesel farfüm yorumlarını merakla bekliyorum…fuel for life, spirit, only the brave tattoo, loverdose… görüşmek üzere…

  0
  0
  1. Hiç biri burun yormaya değmez. Tattoo, black xs kopyası.. spirit yerine tarçınlı çay koklarım daha iyi. Hele fuel.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.