21 yorum

 1. Merhaba
  Allure homme sport ile ilgili gerçekçi ve net bir yorum bulamadım. Sizin düşünceniz nedir.? Tesekkurler

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, Allure Homme Sport, çok hoş ilkbahar-yaz kokusu denebilir. Kremsi limonlu, biraz baharatlı ve tatlılığın tonka fasulyesiyle verildiği, başarılı, modern bir parfüm. Son zamanlarda kullanıcılar kalıcılık ve etrafa yayılımın azaldığını belirtiyorlar. Dikkate almakta fayda olabilir.

   0
   0
 2. Merhabalar Raşit hocam parfüm inceleme yazılarınızı keyifle her zaman okumaya çalışıyorum. Sizlerin sayesinde deneyemediğim birçok parfümü denemiş kadar oldum neredeyse emeğinize sağlık. Başarılarınızın ve yazılarınızın devamını diliyorum.
  Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme incelemenizi de merakla bekliyorum 🙂

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Eau Extreme elimde yok ne yazık ki. Eğer ulaşabilirsem tabii ki yazarım.

   0
   0
 3. Gerçekten çok ağır bir parfüm , kalıcılığı üst düzeyde fakat çok çok sert,bayık hiç benlik değil.

  0
  0
 4. Yemin ediyorum parfümden anlamıyorsunuz.
  Etrafımda kim olsa ayıla bayıla parfümümün markasını sordurtan bir koku. Hele ki yazın tatil beldelerinde hafif bir esintiyle çevreye verdiğiniz o muhteşem koku, tüm bakışları üzerinize çekiyor.

  Yazdıklarınızın hepsi saçmalık, kokusu ağır değil, inanılmaz kalıcı ve olağanüstü güzel bir parfüm. Bu arkadaşa bakmayın, cahil cahil yazmış.
  Ben çevremden biliyorum

  3
  2
 5. 1 aydır kullanıyorum bu parfumu, kalıcılığı üst duzeyde, Günler sonra bile kıyafetlerin üzerinden parfumun kokusunu alabiliyorsunuz. Bu benim açımdan gayet etkileyici bir unsur ki parfümün kalıcılığı, parfümün kalitesinin %80 ni olduğunu savunmaktayım, %20 si ise kokunun kullanıcısı tarafından beğenilmesi ki bu da kişiden kişiye değişen bir unsur. Bence almadan önce kesinlikle deneyin, koku beni etkilemez, uzun süre kalıcı olsun derseniz, şiddetle öneririm.

  1
  0
 6. Kendi çapımda epeyce parfüm denediğimi düşünüyorum ve Allure Homme kadar kendi içinde kokunun ahenk ile değişeni görmedim. Fazlasıyla yerden yere vurulduğunu da düşünüyorum. Bana göre en iyi parfümlerden de biridir Chanel Allure Homme. Kaldı ki yorumunuzda Luca Turin'den bahsetmişssiniz; Cool Water'a 5 üzerinden 5 verip Allure'a 1 veren bir uzmanın görüşünden şüpheleniyorum açıkçası. Son olarak da ucuz market kokularını benim için açarsanız çok sevinirim, ne anlama geldiğini çözemedim.

  2
  0
  1. Author

   Allure Homme'un nota geçişlerini belirgin olarak yapması, onun çok güzel koktuğu anlamına gelmeyebilir. Allure Homme'un o baş ağrıtıcı yapay, şekerli odunsularına kendi açımdan tahammül etmem mümkün değil.

   Ucuz market parfümleri, adı üstünde süpermarketlerde ucuz fiyata satılan parfümlerdir. Mesela Caldion, Adidas yada Aromel.

   0
   0
 7. Çok güzel yorumlama uzun zamandır bekliyorum bu yorumu kısa zaman demiştik ama biraz uzun oldu sıra gelmesi sanırım 🙂 koca bir şişe bitirdim ne ben ne koktuğumu anladım nede biri çevirip bu neymiş dedi..yazık paraya..

  0
  0
 8. arkadaşlar sanalpazar dan alışveriş yapan oldumu hiç ? fiyatlar çok uygun mesela tom ford noir 50 lira.. sahte çıkma ihtimali yüksekmidir ? bilgisi olan varmı ?

  0
  0
  1. Ben yapıyorum da. Her ürün ayni degil. Üye ürünleri. Bahsettgn testerdir. 50 de çok anormal. Sahte ihtimalı yüksek

   0
   0
 9. sanırım bu da reformulasyonlar la kalitesi düşmüş bir ürün RL vb. leri gibi..

  0
  0
 10. chanel etiketinin uyandırdığı kalite hissine yakışmayan bir parfüm allure. yaptığınız yoruma katılıyorum. sıkıcı tekdüze bir kokusu var.

  0
  0
 11. çok yerinde bi puan olmuş ki zaten ben daha öncede edition blanche incelemenizde bu parfümün chanel kalitesine yakışmayan bi parfüm olduğunu söylemiştim benim gibi düşünmenize sevindim..

  0
  0
 12. Bence Allure Homme ile Hugo Boss Bottled arasında bir paralellik olduğuna inanıyorum. Allure'de yapay limonumsu tema ve yapay vanilya birleşimi varken aynı şekilde Bottled'da da yapay elmamsı tema ve yine oldukça yapay bir vanilya kullanımı var. Her iki parfümde Raşit Bey'in de dediği gibi karşı cinsin oldukça ilgisini çekecek nitelikte fakat; İkiside ukala ve burnu yapıdalar.

  0
  0
 13. Aqua di gio ve allure nin kızlar tarafından neden bu kadar sevildiğini hiç anlamış değilim. Hele ki bazı müşterilerin parfüm reyonuna girip kızların beğeneceği türde parfüm bakıyordum demesi beni çileden çıkarıyor.Tamam arkadaş, parfüm karşı cinsi etkilemek için vs. kullanılır birşey demiyorum ama kendi beğenilerin ilk önce ön planda olmalı.Herkesi memnun etmeye çalışırsanız hiçkimseyi memnun edemezssiniz ve öncelikle kendinizi memnun etmelisiniz.

  0
  0
  1. Gio yapaylık olsa bile çok sevilen bir kokudur. Ben bir erkek olarak erkek versiyonunu sıktığım zaman kendimden geçiyorum bayan versiyonu nasıl tahrik eder bilemiyorum artık 🙂

   0
   0
 14. Forumda biri, Chanel sonunda 7,5 in üstünde bir puanla tanışacak" gibi birşeyler söylemişti :))

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.