10 yorum

 1. Ben Markafoni,com'dan almıştım. Fiyatı uygundu evet ama resmen su gibi bir şey gönderdiler.Bu güne kadar denediğim en kötü kokuydu ama büyük ihtimal bozuk veya sahtedir diye tahmin ediyorum. Markafoniden başka da bir şey daha almadım.

  0
  0
  1. http://parfummerakiforumu.blogspot.com/ burdan parfüm satış siteleri başlığından siteler hakkında yorumlara bakabilirsiniz. burada, yaptığımız alışveriş sitelerinden duyduğumuz memnuniyet ve şikayetlerimizi paylaşıyoruz. size de faydalı olacağını düşünüyorum. ben size bellamola yı tavsiye edebilirim. bugüne kadar bi sorun yaşamadık. fiyatlar çoğu parfümde daha uygun ve sorunsuz alışveriş yapılabilecek bir site.

   0
   0
  2. muhtemelen bozuk veya sahte dir. 2007 den beri kullanıyorum her zaman mukemmel tepki aldım.

   0
   0
 2. ten uyumu isteyen bir koku bu . Benim tenimdeki performansı kötü olduğundan arkadaşıma kullanması için vermiştim. Bende çok sönük duran koku kendisinde muhteşem bir şeye dönüşmüştü :). yaz kış kullanılabilir ama benim bunun yerine odunsu baharat tercihim eau de l'occitane dır. 🙂

  0
  0
  1. Well, i am curious about eau de l'occitane as well. I ordered a decant from an online seller and will possibly get it on Monday.

   0
   0
  2. eau de Loccitane a very pleasant woody scent of lavender. 🙂 Persistence is good but the projection light. also the smell does not show much change. You will probably like. 🙂

   0
   0
  3. Thank you for the information. I have been trying some decants for some time, they are all fine but i still havent found a signature scent except Gucci ph II. It is a really classy scent.

   0
   0
 3. Thanx for the critic. What about sillage and longevity? Correct me if i am wrong but i think works from the azzaro house is just very little better than other mainstream designers.?

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.