7 yorum

 1. Tek kelimeyle mükemmel bir parfüm. Belirli belirsiz bir tatlılık her zaman var. İlk kullandığımda fena değilmiş dedim ama kullandıkça aşık oldum. Bu yaz şişesine de kavuşacağım. Tam bir erkek parfümü. Puanlama konusunda ise 8.5 veya 9 verirdim rahatlıkla.

  0
  0
 2. o böyle demiş,bu böyle demiş…Belliki yorum yazmadan önce bazı platformlar da araştırma yapıp fikir ediniyorsunuz..Ne gerek var ki..Bizde okuruz fragrantica da ve basenotes ta bu yorumları..Ayrıca bir parfümü anlatmak öyle sample ve kısıtlı decant ile olmaz..Parfümler için hep pahalı vs diyorsunuz..Kime ve neye göre pahalı? Eziklik mode on..

  0
  0
  1. Komiklik Mode On… Parfümleri alnına sürüp deniyor. Tüm yorumları oku bakalım parfümler nereden temin ediliyormuş. Ve nasıl deniyormuş. Ayrıca sample ile.Parfüm anlatılmaz demişsin. Merak ettim şu zamana kadar kaç parfüm denedin, kaçını analiz edebildin, ve decant mantığını biliyormusun..eğer decantın ne olduğunu biliyorsan kendi yazınla kendini rezil ettin ve kendi modunu ezikliğé getirdin demektir.

   0
   0
 3. Bırakın buraya yorum yapmayı. Oradan buradan alma yorumlar. Daha kokuları nasıl test ettiğinin cevabını veremiyor.

  0
  0
 4. denediğim en farklı hatta sıradışı parfümlerden biri bu. tam bir sev ya da nefret et kokusu, tabi bunu koku karakteri itibarı ile yazıyorum. yoksa kalitesi ve detayları ile tam bir burun ziyafetine hazır olun. ölmez otunun kullanımı ile alakalı olabilir sanıyorum yoğun bir köri kokusu ya da pastırma kokusuna benzer bir koku karakteri var. parfüm ve pastırma deyince ne alaka? diyecektir bir çok kişi ama ben kokusunu çekici buluyorum açıkçası.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.