10 yorum

 1. Bu parfümde hiç bir güzellik, mana, istek uyandırma duymadım. Formülünün değiştiğine dair bir bilgi yok,
  ama aslında bu parfümü 8-10 yıl önce kullanan birisinin şu anda tekrar kullanarak aynı parfüm olup olmadığını bize anlatması lazım. Şu andaki haline Luca Turin'in 5 üzerinden 4 verebileceğini pek düşünmüyorum. Annick Menardo'ya da pek yakıştıramadım.

  Onu da beğenmeyenlerin epey olmasına rağmen Diesel Fuel For Life'daki alkol notası, Lolita Au Masculin'den 10 kat güzeldir bence. Ayrıca epey yapaylık hissettim. Sevenlere saygım var, ama aşağı yukarı 500 çeşit erkek parfümü varken bunu asla düzenli olarak kullanmam. Eğer ekonomik olarak bakıyorsanız, joop homme de bu tarz; daha ucuz ve yapay ama hiç değilse daha güzel bir kokuya sahip.

  0
  0
 2. Yahu birde Masculin diye yazmiyor mu :)) Bunun neresi masculin ? Popolin olsa daha iyi olur 🙂 Pişik kremi hemen oha demeyin 🙂

  0
  0
  1. Author

   Lolita Lempicka Au Popolin 🙂 Bu isim değişikliği isteğini Lolita Lempicka markasına bildir bence 🙂

   0
   0
 3. Bu kadar tatlı olmasının nedeni meyankökü ağaçı mı?

  0
  0
  1. Peki bunu bayan versiyonundaki tatlılığın kayanağı ne?

   0
   0
 4. İlk çıktığı kalitesinin çok çok gerisinde ben eskiden de sevmezdim ama şimdiki hali aşırı ama çok aşırı yapay bence

  0
  0
 5. Çok gereksiz bir tatlılık ve bayıcılık var bu parfümde ! İki üç sene önce yoğun bir karlı günde denedim ama katlanamadım ? Hatta o güzelim günü bile mahvetti o baskın pamuk helva tadıyla 🙁 Bayanından çok bir farkı yok açıkçası aynı yönde ilerliyorlar.. Sıkıcı sıkıcı ve yine sıkıcı 🙂 Çok detaya girmeye yer bulmadığım bir kakafoni 🙂
  Not; Bu tarz ama çok üst kalite bir alternatif olarak Baymadan tatlı tatlı esen pamuk şekerinin eb güzel hali tabii arada rom kokusu falan filan 🙂 ; Yonji Yamamato homme çok iyi bir seçim olacaktır.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.