11 yorum

 1. ülkede esans mağazası yok, belki iki üç tane bulabilirsen o da.. Anca açık parfüm yok marka satılıyor, yahu insanlar koku istiyorlar ne marka ne de çakma marka..

  1
  0
 2. Sevgili parfummeraki, kokulara dair güzel bir yazı yayınlamışsınız. Sızıntı dergisini ben de okumam ama yazan kişiyi de tebrik etmek gerek etraflıca ve bilimsel kaynaklardan da yararlanarak derleme güzel bir yazı kaleme almış. Kokulara dair daha bilmemiz ve öğrenmemiz gereken çok şey var aslında. Ama kokuların da insanda ruh halini değiştirici etkiye sahip olabildiklerine ben de inanmışımdır. Şimdi asıl soruma geleyim öyleyse en güzel paçuli kokusu hangi parfümdedir. Ya da paçuli denildiğinde hangi parfüm aklınıza gelir. Lütfen bulunması kolay olanlardan olsun. Borneo gibi zor bulunur bir parfüm olmasın 😉

  0
  0
  1. Author

   İşte akl-ı Selim yaklaşım. Ben teşekkür ederim mesajınız için.

   Aslında buradan parfüm önerisi vermiyorum. Ama mesajın sonunu okudum "tüh" dedim. Tam Borneo'yu verecektim örnek olarak, lafı ağzıma tıktın 🙂

   0
   0
 3. Güzel paylaşım olmuş bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

  0
  0
 4. Gerçekten çok bilgilendirici ve yararlı bir yazı. Esansların verdikleri güzel kokular dışında , hayatımızı daha başka hangi yönlerde etkilediklerini de güzelce anlatmış yazı. Bu yazıyı bulup bizim bilgilenmemize yardımcı olduğun için sana da ayrıca teşekkür ederim Parfüm Merakı.

  0
  0
  1. Author

   Ne O'cu ne de BU'cuyum. Sadece Koku'cuyum 🙂

   Önyargılı olmamak lazım. Kokulardan objektif olarak kim bahsediyorsa alıp yayınlarım. Yeter ki belli seviyede ve insanlara yararlı olsun. Sızıntı dergisini hayatımda alıp okumadım ama böyle bir kaç yazıları daha var kokularla ilgili hatırladığım kadarıyla. Onları da yayınlayabilirim.

   0
   0
  2. HAYRA vesie olan hayir islemis.gibidir.(HADIS I SERIF)

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.