9 yorum

 1. Bu parfüm tedavülden kalktı mı acaba hiç bir yerde bulmak mümkün değil de

  0
  0
 2. yeni aldım harvey den geçen hafta, tom ford grey vetiver , tiziana terenzi XIX March, Olfactive Studio Chambre Noir denedim ve son olarak kilian a taste of heaven…diğerlerinin toplamı bi taste of heaven etmez eminim.ilk kokladığınızda bile tamam bu olmalı dedirten bi koku.özel kutusu ayrı bir ihtişam katmış.lavanta kokuya çok güzel yakışmış.hatta orta notalarda kendimi LE perfume deki en sondaki cennetin kokusu diye adlandırdığı ve kalabalığa üflediği koku bu mudur acaba diye düşünerek filme gittim geldim bi kaç dakika.
  Kalıcılık fena değil ama bu kadar paraya farkedilirliğin biraz daha yüksek olmasını beklerdim.Tek olumsuz tarafı bu

  0
  0
 3. Caron, Caron Pour Homme parfümünün daha yoğun hali olan Caron L'impact Pour Un Homme parfümünü çıkardı. Bu parfüm Pour un homme'nin daha yoğun hali. bir nevi edp versiyonu denebilir. Bu parfüm taste of heaven'den çok daha kaliteli ve doğal. bulursanız kaçırmayın.

  0
  0
 4. Love(Don't be Shy) yorumu da okumak isteriz…Dior Homme Intense'in eski versiyonundaki tatlı vanilya
  kullanımına çok yakın , ama çok daha şekerli bir koku…Ben fragnaticada bahsedilen beyaz çiçeksi kokuları
  pek alamadım , bakalım siz ne diyeceksiniz Raşit Bey 🙂

  0
  0
  1. Raşit bey sizden cd eau sauvage extreme yorumunu merakla bekliyorum.umarım en kısa zamanda deneme şansı bulursunuz.Zira harika bir parfüm büyük değişimler gösteriyor.piyasa parfümlerinden tamamen siyrılmış ve ben burfayım diyor.Tabiki bana göre.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.