10 yorum

 1. Distribütör ürününü aldım 1 saat için koku tamamıyla yok oluyor. kolonyamı parfüm mü belli değil.

  0
  0
 2. Kalicilik ve farkedilirlik yerlerde sadece kendiniz koklamak istiyorsaniz alin

  0
  0
 3. Sıktıktan 15-20 dakika sonra meyvemsi ya da turunçgil değilde, çok değişik belkide pudralı-dumansı diyebileceğim bir koku geliyor arada sırada.

  Havadan değilde tende sıkılan yeri koklayınca ve kesinlikle o koku çok asil bir koku ve elit bir koku.

  Parfüm dinamik değil ama yaz için en iyi seçeneklerden.

  0
  0
 4. Bu parfümü uzun yıllardır kullanıyorum parfümün ortalarından itibaren yumuşak bi koku çıkıyor sanırım misk (pek bilmiyorum miskin orijinal halini) acaba bu konuda bilgi verebilir misiniz ve eğer bu koku miskten geliyorsa benzer kullanımın olduğu hatta miskin daha önde olduğu parfümler hangileridir? 🙂

  0
  0
  1. Author

   Misk, son kısımda baskın hale geliyor bence. Orta kısımda daha çok meyvemsi bir baharatlılık mevcut. Misk notası parfümlerde en çok kullanılan ögelerden birisi. Yüzlerce örneği var miskin.

   0
   0
 5. Bu parfumu kullananlar bilir. Bildigin ck kolonyasi. Kalicilik sifir. 10/7 ? Fazla duygusal bir degerlendirme olmus.

  0
  0
 6. İlk çıktığı sene kullanmıştım bir şişesini (demek ki 27 yaşındaymışım… vay be 20 yıl olmuş!!!). Kullandığım ilk yazlık, serin, ferah meyveli kokan parfümdü ve hoş bir deneyim olmuştu. Ancak çabucak tükenen enerjisi, her kullanımda hayal kırıklığı yaratıyordu. Sert, erkeksi, farkedilirliği yüksek parfümlere alışmış biri olarak bu parfümü sevmeme şaşırmıştım. Fakat şişeyi bitirdikten sonra da bir daha hiç dönüp de yüzüne bakmadım bugüne kadar. Aynı şey, bir iki yıl sonra, gene ilk çıktığında kullandığım Acqua di Gio için de geçerli. İkisi de aynı parfümörün yanlış bilmiyorsam. Bunca yıl sonra hatırlayabildiğim kadarıyla, kendisine verilmiş basit ev ödevini gayet eli yüzü düzgün ve özenli bir şekilde yapıp ortaokul öğretmenine sunmuş gibi bir durumu var bu parfümün.

  0
  0
  1. Ee bunlara benzer kalici uygun fiysta ne alabiliriz

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.