8 yorum

 1. Hocam bu parfumun uretimi durmus sanirim, buna benzer zara rose vardi o da gitmis, buna benzer bi koku ariyorum ama bulamiyorum yardimci olurmusunuz ?

  0
  0
  1. Author

   Genel olarak gül ve çiçeksi kadın parfümlerine bakabilirsiniz. Sitemizin sağ alt tarafındaki etiketler kısmından bakabilirsiniz bu tür parfümlere.

   0
   0
 2. Merhaba sizin zevkinize çok güveniyorum acaba kadın parfümleri arasından favorileriniz hangileri?

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, çok fazla kadın parfümü deneyimim yok henüz. Onun için sizi yanlış yönlendirmek istemem. Şöyle yapabilirsiniz. Bizim bir parfüm forumumuz var. Orada çok çeşitli konular ve başlıklar mevcut. Oraya göz gezdirirseniz, oldukça iyi seçeneklere ulaşabilirsiniz.

   Adresimiz şu: http://parfummerakiforumu.blogspot.com.tr/

   0
   0
 3. Narciso Rodriguez tüm parfümlerinde kalp notası misktir. Tüm parfümlerini bir zamanlar çok sevdiği kadına ithaf edip ondan ilham alıyormuş. Misk kokusunu çok sevdiğinden dolayı her parfümünde misk mevcut mutlaka

  0
  0
 4. Çok beğendiğim bir parfüm.
  Esas yorumlamanızı istediğim, bu parfümdeki listesinde görülmeyen fakat nedense herzaman algıladığım aldehit notası.
  Örneğin Essence ve White Linen (white linen çok daha katmanlı ve iz bırakan bir parfüm olsa da) arasında benim açından birbirlerini çağrıştıran birşeyler vardır.
  ortak nota olarak, fragantica'da iris, gül ve benzoin gözükse de..sanki bunlardan daha fazla birşeyler var gibi çözemediğim.

  Teşekkürler.

  0
  0
  1. Author

   Aldehitten ziyade pudramsı bir çiçeksilik var başlangıçta. Kimisi gül diyor kimisi iris. İkisi de olabilir.

   0
   0
  2. Ben de acilisinda aldehit olduğunu dusunmustum ama raşit beyin yorumundan sonra vazgeçmek zorunda kaldim 🙂 Elinize saglik inceleme icin

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.