7 yorum

 1. Peki Hocam; Parfümlerin üretildikten sonraki raf ömrü için ne dersiniz? Satıcıların dediği gibi onlarca yıl üretildiği tazeliğinde kalabilir mi?

  0
  0
  1. Author

   Üreticiler genellikle 36 ay olduğunu söylüyorlar parfümlerin ömrünün. Ama iyi şartlarda saklanırsa uzun yıllar sorun olmadan dayanabilir parfümler.

   0
   0
 2. Hocam Insense Ultramarine yazın kullanılabilecek parfümler arasında orta sınıfta bence en iyiler arasında ama üretimden kalkan Insense belki kardeşi kadar iyidir ama koklayıp hissetmek lazım. Bu bağlamda size şunu sormak isterim; Tanınmış bir parfümeriye gidiyorsunuz testerını kullanıp kokuyu ve kalıcılığını beğeniyorsunuz ve o parfümü almaya karar veriyorsunuz. Buraya kadar normal ama aldığınız parfüm kullanmaya başladığınızda hissettiğiniz kalıcılığı ve koku güzelliği mağazadaki tester kadar iyi değil. Sonuç: Hayal kırıklığı. Mağazaya sorduğunuzda onların ürünleri kusursuz ve parfümler şişesi açılmadıkça fabrikadan çıktığın ilk gün gibi sanki onlarca yıl kalabilir. Sizden bu konu hakkında fikir alabilir miyim?

  0
  0
  1. Author

   Mağaza tester'ları ile normal şişeler arasında koku içeriği olarak hiç bir fark yok. Sizin yaşadığınız biraz psikolojik yanılma olabilir. Yoksa aynı parfüm ikisi de.

   0
   0
 3. Yazdığınız makaleleri ilgi ile takip ediyorum size uzun zamandır aradığım bi parfümle ilgili soru sormak istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim ?

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.