14 yorum

 1. Merhaba Rasit Bey. Sitenizde arasamda bulamadim. Acaba bu parfümün Intense versiyonunu inceleyebilir misiniz? Tesekkürler 🙂

  1
  0
 2. koku 6-7 sene önceki haline kıyasla şuan berbat. kalıcılık yok. 1-2 saate kokuyu siz bile alamazsınız. 3 yerden bu parfümün edt sini aldım kullandım sonuç hüsran. 6-7 sene önce sıktığımda sınıftaki hoca ben sınıfa girince oh mis gibi kokuyorsun derdi. şuan birisi burnunu gömleğinize yapıştırsa kokuyu alamaz.

  0
  0
  1. O kadar kötümü cidden ya ? Bu Lhomme serisinden uzun zamandır bir parfüm almak istiyorum ama la nuit olsun klasik lhomme olsun herkes çok kötü sudan farksız diyorlar.Kokularını çok beğenmiştim halbuki 🙁

   0
   0
   1. Doldurma parfüm olarak alınıp kullanılabilir. Bazı çakma parfümler aslından iyi oluyor.

    0
    0
   2. Çakma parfüm alın daha iyi.

    0
    0
   3. Biraz araştırdım, bir forumda bu parfümün 2019 batch’ların performansı yüksek diyorlar. Ne kadar doğru bilmem.

    0
    0
 3. Ben de arkadaşa katılıyorum raşit bey. Örneğin issey miyake leau dissey antalyada efil efil kokarken ıspartada kuruyup kalıyor. Demek ki nemli ortamda iyi. Ama bunu incelemek tabiki imkansız

  0
  0
 4. Merhabalar.Şahsen parfümü denemiş değilim.Göründüğü kadarıylada tarzım değil.Fakat bu gibi ikinci üçüncü sefer yeniden değerlendirmelerde mevsim ve ürünün yeniden formülize edilip edilmediği gibi değişkenleride dikkate almak lazım.

  0
  0
  1. Author

   Selamlar,

   Tabii olabilir fakat parfumlerin reformule olmalari cogu zaman aciklsnmiyor. Bizde ancak yabanci forumlari takip ederek ogrenebiliyoruz cogu bilgiyi. Mevsim konusunu ise anlayamadim.

   0
   0
  2. Tekrar Merhaba.Mevsim konusundaki kastım sıcaklık,soğuk,nemlilik değerlerine göre parfümlerinde karakterlerinin,notalardaki baskınlıkların belli oranlarda değişebilmesi.Nacizane bir parfümsever olarak buna birçok kez şahit oldum.

   0
   0
  3. Author

   İncelediğim parfümlerin hangi mevsimde kullanılabileceğine dair görüşlerimi genellikle yazıyorum. Fakat her parfümün hangi mevsimde notalarının nasıl değişime uğradığı, oldukça detay bir konu. Böylesine detaylı gözlemleri yapmak çok kolay olmayabilir.

   0
   0
 5. Öylesine katılıyorum ki parfümler hakkında hiçbir bilgi sahip olmadığım bi' zaman rastlamıştım ona, ilk kullandığım marka parfümdür kendisi hatta 200'lük şişesi vardı. Yıllar geçtikçe ve birçok parfüm deneyimi yaşayınca L'Homme'un ne kadar vasat bi' parfüm olduğunu anladım, ben kalıcılık için bile o kadar iyimser olamam, fark edilirliğini tanımlayacak olursam yalnızca rüzgar estiğinde yanınızdakiler kokunuza hayran kalıyor, hepsi o. Yazmamın sebebiyse şu; pudrayı şişe boyunca bende çok kez fark ettim ama son 20 ml'sinde aşırı sabunsal bi karaktere dönüştü. Siz testerda böyle bi' düşünceye kapıldınız mı merak ediyorum

  0
  0
  1. Author

   Pudrali parfumler sabunsu his yaratabilirler. Fakat parfumun sonlarinin baska kokmasi pek mumkun degil. Muhtemelen sizin alginiz o yonde kaniya kapilmistir.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.