5 yorum

 1. En son bu parfümü yanılmıyorsam 2005 yılında kullanmıştım ancak o yıllarda gerek performans gerek kalıcılık gerekse de yayılım manasında son derece vasat bulmuştum ki benim gibi eski kafa parfümleri aşırı seven bir kişi olmakla beraber… İşin ilginç tarafı büyüklerimden birisi de onun doğru dürüst kokusu bile yoktur ve ilave olarak 1980 senelerindeki hali bambaşkaydı demişti… Bu parfümü almak isterseniz ve birazda şanslıysanız vintage 1980-90 yılları arasındaki döneminde çıkanlara yönelmeniz önerilir. Şu anki olanlar için boştan yere para harcamayın.

  0
  0
 2. Bu parfumu dedem kullanirdi babam da bi de klasik pinolari vardir neyse:) 95te bana hediye ettiler genden midur nedir 4 yasindaki oglum bile bana da sıksana diyor. Eskilerden gelen ama dede kokusu olnayan kokulardan bence az kullanilursa yazin sortla bile kullanilir koku bana guven veriyor kendinden emin esprili aile adamu havasi beni mutlu ediyor. Luca turinle ayni fikirde oldugum sayili kokulardan.

  0
  0
 3. En son 200lük aldım ki bol bol sıkıyım diye çünkü kalıcılık yok gibi birşey, bi de automiser aldım arada yeniliyorum! yemin ediyorum first class aramel bundan daha kalıcı:( 40 yaş için bence çok güzel parfüm azzaro hem dede gibi kokmuyorsum hem de şeker dükkanı gibi değil ama işte bilmiyorum bir daha alır mıyım 20$ lık parfüm diye kokan suya çevirdiler.

  0
  0
 4. Azzaro Pour Homme parfümü 80’li freeshoplardan alıp bolca kullanırdık.Kokusu iki gün üzerimizden çıkmazdı.Sürünüp yolda yürüdüğümüzde o güzel kokusu tüm caddeyi kaplardı.Havalanı freeshoptan geçenlerde aldım bir şişe azzaro eskisiyle ilgisi yok,bu başka bir parfüm.bolca sürünüp dışarı çıkıyorum kokuyu duyan yok.Koku 2 saatten fazla durmuyor.Limon kolonyası daha güzel.

  0
  0
 5. Çok güzel kokusu var ama eski formülasyonu daha kalıcıydı.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.