5 yorum

 1. ah tabii 🙂 aklımda bir sürü şeyle yazdım, karışmış. vücut balsamları da var aynı markanın. parfümleriyle aynı ismi taşıyan. ben onları denedim, onun bile kokusunun muhteşem kalıcılığı var. o nedenle kokularıyla da ilgilenmeye başladım, ama çok yerde satılmıyor, büyük bir mağaza zincirinde buldum, gold rose oudh alırken denemiştim. bir şey sormak istiyorum; parfüm oda ısısında mı buzdolabında mı muhafaza edilmeli? ben oda ısısında tutuyorum, ancak hemen bitmediklerinden uzun süre bekliyorlar. gerçekten doğrusu bu mu emin olamıyorum.

  0
  0
  1. Author

   Parfüm üreten çoğu markanın yan ürünleri oluyor genellikle. Niş markalar bile giriyor artık yan ürünlere.

   Parfümleri çok sıcak ve fazla ışık alan yerlerde bulundurmamak lazım. Kapalı kutusu içinde dolapta bulunursa kolay kolay bozulma olacağını sanmıyorum. Banyo gibi rutubetli yerde durmasa da iyi olur. Eğer varsa serin bir odada durursa sıkıntı olmaz muhtemelen.

   Buzdolabı çok soğuk ısıda değilse orada da durabilir. Fakat tartışmalı bir konu buzdolabı işi. Kimisi faydalı diyor kimisi gerek yok diyor.

   0
   0
  2. teşekkür ederim. başarılı olursa yan ürünleri kullanmak da keyifli. creed bu anlamda başarısızdı. frederic malle ise iyi.

   yazılarınızın devamı dileğiyle, iyi çalışmalar.

   0
   0
 2. merhaba;
  blog'unuzu bugün keşfettim, başa kadar tüm yazılarınıza baktım, özellikle denediğim ve kullandığım parfümlere. dün, uzun zamandır beğendiğim ve yeni aldığım tiziana terenzi markasının 'gold rose oudh' parfümünü aldım. elinizde varsa onunla ilgili bir yazınızı okumayı çok isterim. unisex diyor, ben çok beğendim, ama sanki erkeklere yakışacak gibi. ayrıca çok sevdiğim l'instant de guerlain'i de incelemenizi umarım. john malle de son zamanlarda oldukça ilgimi çekiyor. yazılarınızın devamını beklerim, iyi çalışmalar size,
  zeynep

  0
  0
  1. Author

   Selamlar,

   Gold Rose Oudh elimde yok ne yazık ki. Kısa dönemde de elime geçmesi zor görünüyor. L'Instant de Guerlain ise merak ettiğim bir parfüm. Erkek versiyonunu yıllar önce kullanmış ve sıradan bulmuştum. Kadın versiyonun ise daha başarılı olduğu söyleniyor.

   John Malle derken Sanırım Frederic Malle demek istediniz?

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.