9 yorum

 1. Raşit Bey günaydın, her zamanki gibi görüşünüze ihtiyacım var. Hatırlarsanız sizinle geçen bir kaç hafta önce Safari, Equipage vs üzerine haberleşmiştik. Bu sefer iki alakasız parfümle ilgili ikilemdeyim. İki parfümle yorumunuzu da defalarca okudum, hatta ezberledim. Belirlidir bütçem var. Sartorial mı, CN Soul mu‍♂️? Sevgi ve saygılarımla.

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, bahsettiğiniz 2 parfüm birbirinden oldukça farklı tarzlara sahip. Ben koku güzelliği olarak Soul’u kendime daha yakın buldum ama erkeksi bir klasik istiyorsanız Sartorial daha sağlam bir seçenek. Burada sizin ne istediğinize karar verip, o doğrultuda alım kararı vermeniz daha yerinde olur sanki. Benim sevdiğim Soul’u belki siz sevmeyeceksiniz.

   0
   0
 2. Maşallah ne burun var tüm notaları tek tek ayırt etmişsiniz:D:D Bildiğin fragrantica’dan notalar alınıp yorum yapılmış. Buraları okuyanlarda sizi çok sağlam bir burun zannedecek:D

  0
  1
 3. İtalya'da eşim denedi ve gerçekten Creed GIT haricinde onun üzerine en çok yakıştırdığım koku oldu. İsmiyle müsemma, jilet gibi takım elbise giymeyen beylerin harcı olmayabilir; bağırmayan yüksek sınıf bir koku.

  0
  0
 4. Merhaba, 212 sexy men ve muadil kokuları dışında bir parfüm önerebilirmisiniz?

  0
  0
 5. Merhaba, sanırım yazılarınız bende bağımlılık yaptı 🙂 1 ayda hergün azar azar okuyarak 6 Şubat 2011 tarihli gönderiye kadar gidebildim daha da ötesi gözükmüyor zaten ve inanır mısınız yeni yazılarınızı yorumlarınızı beklemek gerçekten işkence gibi olumlu anlamda 🙂 Daha nice kokulara, yazılara ve yorumlara inşallah.

  0
  0
 6. Davidoff the game i yorumlar misiniz daha once gio armani kullaniyordum her yerde rastladigim bir koku degistireyim dedim yorumlarina bakarak aldim ama odunsu kokular bana gelmiyor acik the game tenliyim yas 35 fresh ciceksi parfum onerilerinizi soyler misiniz tesekkurler

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.