15 yorum

 1. 1975 li yıllarda klasik versiyonunu kacak olarak alabiliyordum 1979 da askere gittim.acemi birligimde sivil eşyalarımı depoya vermek zorudaydık üç ay sonra cantamdaki eşyalarımı kokladığımda halâ kokusu aynen duruyordu vazgeçilmez bir koku….

  1
  0
 2. Dior Sauvage incelemenizi merakla beklemekteyim

  0
  0
 3. Bu parfümü denedim. Bence efsane olabilecek bir koku. Şekerli koku sevmeyenler bayılacak. Kalıcığı ve farkedilirliği ise edp olmasının hakkını veriyor. 2 gün kıyafetlerde çok rahat hissediliyor. Tende ise yıkamakla bile kolay kolay çıkmıyor…

  0
  0
  1. yeni sauvage maalesef traş kolonyası gibi , denediğim mağazada güzel gelmişti aldım ama ne kadar zorlasam da gittiremedim bi türlü , şimdi dolabımda duruyor. ekşimsi bi koku ve hep olumsuz eleştiri aldım çevremdekilerden. diora yakışmıyor bence. Ama , yeşil olan eau sauvage ı severek kullanıyorum , tatlı kokuları sevmediğimden benim için mükemmel. kalıcığı anlatmaya gerek yok , edp formunda zaten. ama her yerde söylendiği gibi genç işi değil.

   0
   0
 4. Bu parfüm bence çok üst düzey bir tad bırakıyor insanda. Belki içerdiği notaları sevmezsiniz ama bu notaların bence en iyi işlenişi bu parfümdür.

  Kokunun güzelliğine 6 verirken, notaları sevip sevmemeniz ise anlarım, ama çok sentetik ve laboratuvar kokan parfümlere çok daha yüksek not bu esere işleniş bakımından da 6 verdiyseniz bence çok acımasız olmuş.

  0
  0
  1. kesinlikle haklısınız zaten raşit beyin puanlaması kendi koku algısı ve beğenisiyle alakalı..benim puanım 9 olurdu…

   0
   0
 5. kalıcılık bence de zayıf. koku güzelliği derseniz durdukça dumanlı tatlı bir kokuya dönüşüyor. serin günlerde davetlere falan kullanılır ama fiyatı çok yüksek. biraz içime oturdu açıkçası:)

  0
  0
 6. Oldukça yoğun bir vetiver.
  bergamot en sevdiğim kokulardan olsada alamadım kokuyu. Lakin, oldukça yoğun ve farkedilirliği yüksek, ayarı tutturamazsaniz etrafı çok rahatsız eder.
  Sert ve erkeksi.

  0
  0
 7. Hahahhahaha. Tam da bugün ısmarlamış olduğum eau sauvage parfume kargo tarafından elime ulaştırıldı, kokladım ve bu kritiği okudum 1 saat sonra. Koku fazlasıla boyutlu ama bence cd homme intense kadar kalıcı kesinlikle değil edp olmasına rağmen. Ayrıca baya tuzlu ağzına tükürdüğüm. Parfüm güzel, fiyat-performans oranı malesef uçuk.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.