10 yorum

 1. Merhaba, fragrantica da tonka imperial in içindeki badem notasının acı badem olarak kullanıldığı yazıyor. Badem notasının yumuşak olduğundan emin misiniz? Çünkü acı badem notasını tatlımsı parfümlere cok yakıştırıyorum eğer bu parfümde öyle ise bir dekant almayı düşünüyorum fakat karar veremedim. Aslında aradığım tarz tam olarak joop pour homme un doksanlardaki daha vanilya tatlılığında ve keskin acı badem ile harmanlanmış versiyonu. Şimdi maalesef eskisi gibi değil. Bu tarz bir parfüm arıyorum bir süredir, Belki bulurum

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, yazıda bahsettiğim gibi bir badem kokusu almıştım. Eğer Joop Homme’ye benzer parfüm arıyorsanız Tonka Imperial iyi bir tercih olmayabilir. Oldukça farklı dünyaların parfümü ikisi.

   0
   0
 2. guerlain spiritueuse double vanille BU PARFUMU MERAK EDIYORUM ACABA SIZ DENEDINIZ MI ?

  0
  0
   1. insallah en kısa surede deneme ımkanınız olur ve bız de bundan faydalanırız sabırsızlıkla da yorumlarınız beklıyoruz

    0
    0
 3. Parfum merakı guerlaın yenı kokularınıda yazsan elinde varsa ozellıkle ıdeal ve boısee beklemekteyım

  0
  0
 4. Merhaba 21 Yaşındayım ve Burberry London man parfümünü severek kullanıyorum fakat etkisini kolay kaybeden bir yapısı var rica etsem bu kokuya benzer bir parfüm tavsiye edermisiniz?

  0
  0
 5. Merhaba 17 yaşındayım sabah 7:30'dan akşam 15:50'ye kadar okuldayım.Arkadaşlarımın hoşuna gideceği merak edip soracakları bir parfüm arıyorum, önerebileceğiniz bir parfüm var mı ? Teşekkürler 🙂 .

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.