7 yorum

 1. Hocam birde xerjoff ‘naxos’ kokusunu yorumlar mısınız bu kokunun doğru düzgün bir yorumu yok sizde bilirsiniz Naxos ta bu seriye ait teşekkürler..

  0
  0
  1. Naxos’un dekantını aldım iki üç gündür kullanıyorum. Naxos bende sadece bal kokusu yayıyor. Etrafa tatlı, yumuşak bir bal kokusu yayarak geziyorum. Allah’tan çevrede aç ayılar yok. Kalıcılığı güzel ama fark edilme oranı bence biraz abartılmış. Üstelik dört beş fıs sıkıyorum.

   Öte yandan sabah 8 gibi parfümü sıkıp çıktığım odam, saat 2 gibi geldiğimde, odanın içi havasız ve pencereler kapalı olmasına rağmen hâlâ mis gibi parfüm kokuyordu. O yüzden fark edilirlik konusunda kararsızım etraftakilerin tepkisine göre ileride kişisel kanaatimi eklerim.

   0
   0
 2. İki sene önce bodruma tatile giderken hermes voyage d’hermes pure parfum almıştım yanima. Bugun nioyu kullandım ve beni bodruma götürdü. Banami öyle geldi bilmiyorum ama sizcede benzemiyorlar mı?

  0
  0
  1. Author

   Nio’nun o taze ve ferah kokusu size Bodrum’u hatırlattıysa hiç şaşırmam. Fakat Terre d’Hermes Pure’ye pek benzemiyor Nio. Pure’de portakal baskınken, Nio, neroli-portakal çiçeği üzerine çalışmış.

   0
   0
  2. Kesinlıkle katılıyorum.hocam, nio’yu ilk kokladıgımdan beridır duzenlı olatak kullandıgım.voyage’ı cagrıstırdı bana da. Ama voyage’ın daha guclu kalıtelı ve rafine halı elbette

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.