5 yorum

 1. Son kısım parfümün en başarısız yeri. Yapay odunsu notalar ve ekşimsi misk… sonlara doğru çok ekşi bir hal alıyor ter kokusu sanmak bile ihtimal…

  0
  0
 2. Cevabınız için teşekkürler sizin sayenizde bir çok parfümle tanıştım .Konu ile alakası yok ama COSTUME NATİONAL 'ın yeni kokusu SOUL hakkında da ilerleyen günlerde yorum yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

  0
  0
 3. Naçizane bir eleştirim olacak daha önce de yaptım bunu ama sanırım bir kez daha yapacağım:) kolonya gibi olan tamamen sentetik olan bir parfüme 6 veriyorsunuz dior homme parfüme 7.5 yani arada sadece 1.5 puan mı oynuyor :)) 3 verin 2 verin onlarda sayı elinizi hiç korkak alıştırmamışsnız ama bir 10 puan verdiğiniz parfüm yok buda şaşırtıcı:) saygılar sevgiler.

  0
  0
  1. Author

   Eleştiriniz için teşekkür ederim. Bence Nautica 6 puanı hak ediyor fakat şunu gözden kaçırmayınız ki ben 6 puanı vasat parfümlere veriyorum.

   Bir parfüme 2 ya da 3 puan verebilmek için o kokudan nefret etmem lazım. Fakat Nautica'nın sonları dışında o kadar da kötü koktuğunu düşünmüyorum. Yani 2 ya da 3 puan vermek haksızlık olur Nautica Classic'e.

   Yazımdaki kolonya benzetmesini ise fark edilirliğin çok düşük olduğunu vurgulamak için yaptım. Yoksa kolonya kelimesini hakaret olarak söylemedim. Kimi kolonyalar vardır ki birçok ünlü parfümden daha güzel kokabilir. Ülkemizde nedense "kolonya gibi" tabiri hep küçümseme için kullanılıyor. Benim bu tür amacım yoktu yazıda.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.