19 yorum

 1. Nicolai New York Intense, Lancome Sagamore ve Chanel Pour Monsieur. Bu 3 parfüm için size teşekkür ediyorum. O kadar severek kullanıyorum ki anlatamam. Özellikle Sagamore dan heralde 1 şişe daha bulamayacağım için çok üzgünüm. Bitecek diye korkuyorum.

  2
  0
  1. Author

   Ben de sizi böylesine harika seçimler yaptığınız için tebrik ederim. Bilinçli bir parfümsever olduğunuz belli. Sagamore’yi ancak yurtdışından bir şekilde getirtmek mümkün ne yazık ki.

   0
   0
   1. Sagamore sanırom n11 de bayan patfümü diye yazıldığı için kalmıştı. Öyle denk getirebildim. Hatta fazlası var mı diye mesaj attım ama malesef yokmuş.

    0
    0
   2. Author

    Harika olan parfümlerin ya üretimi biter ya Türkiye’de bulunmaz zaten 🙂

    1
    0
  2. Bel Ami veya Bel Ami Vetiveri bulamıyorsun ama her köşebaşında Terre d’hermes var

   0
   0
   1. Author

    Markaların ana dağıtıcıları, yeni ve popüler parfümleri piyasaya sürerler ki daha çok satıp, kazansınlar. Terre d’Hermes gibi çok satan bir yıldız varken, az satacak BelAmi’yi getirmiyorlar ülkeye. Sonuçta herkes ticari bakıyor.

    0
    0
 2. Kaliteli Tütün kolonyası gibi başlangıcı bana çok acayip bir şey gelmedi. Tütün kolonyası gibi keskin değil yumuşak esintili burnunuz her an yeniden koklamak heyecan duyacağı gereksiz pahalı bir parfüm

  0
  2
  1. Author

   Kendi diye bir şarkıcımız var, acaba o erkek parfümü mü piyasaya çıkardı diye düşündüm bir an 🙂

   0
   0
 3. Foruma baktım ama çok karar vermeme yardımcı olamadı. Kendi pour homme ve davidof cool water seven birine nasıl bir koku alınır. Hermes terre çok mu alakasız olur. Yardım lütfen…

  0
  0
  1. Author

   Kendi Pour Homme isimli bir parfümün henüz üretilmediğine eminim 🙂 Terre d'Hermes farklı ve güzel bir parfüm. İmkanınız varsa mağazalarda deneyip, kararınızı ona göre verebilirsiniz.

   1
   0
 4. Merhabalar, elimden geldikçe paylaştığınız çoğu parfümü incelemeye çalıştım ve genel olarak verdiğiniz notlara dikkat ettim kokular konusunda gerçekten muazzam bir üstat olduğunuzu fark ettim sizden ricam bana herkesin etkilenebileceği ve akılllardan hiç çıkamayacağı 3 tane parfüm önerebilirmisiniz saygılar.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.