3 yorum

 1. raşit bey merhaba
  parfüm alacağım zaman size bakmadan almaya kalkmıyorum. bu parfüm nicolai new york intense ile benzerlik taşıyor mu acaba. çünkü n.york aldım hanım hacıyağı dedi bana da 1990 lı yılların berber kokularını anımsattı. yani eğer benzerlik varsa konuyu kapatacağım ama yoksa ilgileneceğim. teşekkürler

  0
  0
  1. Parfüm gerçekten çok iyi, bir arkadaşla ortaklaşa almıştık, yarım şişesini kullanmıştım, kalıcılık orta, fark edilirlik isterseniz ilk 1 saat dışında pek bir şey vaat etmiyor, benim açımdan tarçın baskın bir parfümdü.. new york intense’yi bilmiyorum ama X’in hacıyağı veya berber parfümüyle bir alakası yok..

   0
   0
 2. Bugüne kadar okuduklarım arasında, bu parfümle ilgili benim hissettiklerime en yakın yorum buydu. Elimdeki 30ml.lik hediye olarak gelen şişenin (2. ve 4. fotoğrafta görülen şişe) yaklaşık 3 yılda yarısını kullanabilmişim. Lüks bir kokusu olduğunu ve takım elbise giyilen resmi bir davette, etrafı rahatsız etmeden geceye iyi eşlik ettiğini söyleyebilirim ama o kadar. Bir de, koku hafızası daha çok 70'li 80'li yılların parfümleriyle dolu olan 55-60 yaş seviyesindekiler tarafından sorulduğu oluyor. Bunun nedeni de, sanıyorum, onlara eski aromatik fujerleri hatırlatan taraflarının olması.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.