13 yorum

 1. Herkese iyi günler.56 yaşındayım 14 yaşımdayken brut33 ile başladım ve bu hastalık tam gaz devam etti.son sıralarda raşit beyi okumadan parfüm almıyorum tam olarak uymasa bile az çok fikir sahibi oluyorum.örnek 7 puanın altını aklımdan siliyorum.yazları hermes kışları tobacco vanille ve Noir Extreme kullanıyorum.bu parfümü bugün aldım ve kalıcılıkta t.ford yanında silik kalır.yıkandım hala kokuyor.çok zor bir koku.orient,tatlı,baharatlı tam bir ağır kış kokusu.45 yaş ve üstü takım elbise yada gece kokusu.1 fıstan fazlası kullananı da yanındakini de bayar kokudan nefret ettirir.sonlarında hafifliyor ama sonları dediğim 8-9 saat sonrası.kesinlikle denemeden almayın ama bence sevilmesi zor mükemmel bir koku.

  0
  0
 2. cN hOMME mu yoksa SouL Mu ?
  HocAM:)siz olsanız hangisini alırdınız.

  0
  0
 3. Cdg black yorumunuz olacak mı? Son yıllarda kokladığım en özgün ve şaheser olmaya en yakın koku gibi geldi bana…

  0
  0
  1. Author

   Black elimde bulunmuyor ne yazık ki. Sadece bir kere denemiştim. Karanlık bir koku olduğu aklımda kalmış.

   0
   0
 4. Sürüden ayrılan, özgün bir oud kokusu olduğunu düşünüyorum. Ama özellikle ilk 1-2 saati oryantal kokulara uzak kişiler için zorlayıcı olabilir gibi geldi bana. Oldukça yoğun bir yapısı var.

  0
  0
 5. Abi 19 yaşnda Üni öğrencsiyim sitede yaşıma uygun dediğn parfmler Hep eksi vermşsin Lütfn Kalıcı farkedilir ve çekici yani sexy bi parfüm öner lütfn Denick param yok sen söyle alıcam212 invictus sadece bnları Kullndım Çokteşkkür ederim

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.