11 yorum

 1. 24 Faubourg her şeyden önce yüksek kaliteli bir parfüm.Tatlılık kısmı portakal çiçeğinden geliyor sanırım ama tatlılıkla şekerliliği ne yapmıyoruz?”Karıştırmıyoruz:)”İlk sıkıldığında yeşil notaların hakimiyeti birkaç dakika sonra geçiyor.Kalıcı çiçek ve deri kullanımına benzer paçuli kokusu enfes! İki şişe bitirmeme rağmen son notalardaki iristen mi bergamuttan mı kaynaklanan anlayamıyorum toz kokusuna alışamadım.Bence tozlu koku başta değil sonda hakim.

  0
  0
 2. Valla kardeş çok fazla parfüm kullandım.yüzlerce lira parfüme vermek benim için çok mantıklı değil.edt olmasına rağmen kokusu,kalıcılığı ve farkedilirliği gayet iyi.

  0
  0
 3. Sinan Engin mi? O parfümü kullanmamak için 100 lira versem 🙂

  0
  0
  1. Baba filmindeki Don Carleone mi desem Sopranos dizisindeki James Gandolfini mi desem Family Guy çizgi filmindeki Stewie mi desem şişedeki resmi görünce bu karakterleri çağrıştırdı Sinan Engin.

   0
   0
 4. ''parfüm merakı '' merhabalar bir parfüm alacağım acaba en güzel koku olarak hangisini önerebilirsiniz?başka nerden sorabilirim bilemedim o yüzden burdan soruyorum kusura bakmayın.

  0
  0
 5. Tabi ki zevkler kişiden kişiye değişir …24 Faubourg bana lüks hissiyatı veren ve kokusunu güzel bulduğum bir parfüm ayrıca sentetiklik de barındırmıyor pürüzsüz bir harmana sahip…

  0
  0
 6. Raşit bey kült olmuş bir kadın parfümüne biraz haksızlık yapmışsınız gibi geldi 🙂 keşke kadın deodorantları 24 Faubourg gibi koksaydı hepsini piyasadan toplardım 🙂 Şekerli olduğunu da kabul edemem bal notasının etkisi olduğu doğru ama şekerli deyince insanın aklına direk La vi est Bellegiller geliyor …

  0
  0
  1. Author

   Bence başlangıcı ve orta kısmı epey tatlı. Yani şekerlilik sınırında. Balın bu kadar kullanılması, çiçeklerle uyumsuzluk yaratmış bana göre.

   Her kült olmuş parfümü sevemeyebiliriz. Yani kült olması onun güzel olacağı anlamına gelmeyebilir. Mesela Kouros'da kült bir parfüm ama kokusu berbat 🙂

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.