24 yorum

  1. Author

   Gerçekten de Joop Homme yazımı direkt kopyalamış ve okumuş videoda 🙂 Daha önce yazılarımı kopyalayıp, kendi yazısı gibi satış sitelerine koyan parfüm satış firmaları gördüm ama yazılarımın içeriklerinin kopyalanıp, youtube videosunda yayınlandığına ilk defa şahit oluyorum 🙂

   0
   0
   1. Komik olan parfumu güya koklayarak yorum yapıyor:) koklayıp yorum yaptığı yeri tekrar tekrar izleyip güldüm 😀

    0
    0
 1. 2 senedir bitirenediğim tek koku.Kokusu saatler sonra güzelleşiyor.Çoğu kişi 2010 dan sonra eski güzelliğini kaybettiğini söylüyor.Ama performansı yinede çok iyi.2 fıstan fazla sıktığınızda daha kötü kokuyor.Belki koku olarak değil ama performans olarak verdiğiniz parayı hakeden nadir bir parfüm.

  Raşit Bey bu parfümdeki performans başka hangi kokuda varsa kullanmak istiyorum 🙂

  0
  0
  1. Author

   Önemli olan performans değil koku güzelliği olmalı bence ☺ Bazı performanslı parfümler çok kötü kokarken zayıf parfümler ise harika kokabilir.

   0
   0
 2. 20 senedir JOOP! Kullanıyorum ama eski kokusu yok sanki fiyatı ucuzlatıp vanilya aromasını kıstılar, ve 2 – 3 gün giden koku 3 saat gitmiyor. Geçen sene 200 lira olan parfüm bu sene 100 kere nasıl iner? Bu gariplik devam ederse kokumu değiştrmeyi düşünüyorum

  0
  0
 3. Bu kokuyu Gece kulübünde kullandigimda
  hic tanimadigim bir Bayan beni Öptü.

  1
  2
 4. Eski dost . . Kokusu hala belleğimde . Şİmdiki gençlerin beğeneceğini pek sanmıyorum; ama bence klasikler arasında..

  0
  0
 5. Fiyatı uygun olupta yüksek not verdiğiniz kışlık parfümler nelerdir acaba ?

  0
  0
 6. Merhabalar.Carolina Herrera Chick for Men’i nasıl buluyorsunuz.Hatırı sayılır bir araştırma sonucu aldım sizin de fikrinizi merak ediyorum.

  0
  0
  1. Author

   Basit ve meyveli bir koku. Genel beğeniye uygun ama kalite anlamında sınırlı diyebilirim. Güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

   0
   0
 7. Çok teşekkürler sizi severek takip ediyorum son olarak rochas man mı ? ck one shock mu? İkisi arasında hangisini tercih edersiniz ?

  0
  0
  1. Author

   İki parfümü de deneyerek karar verme imkanınız varsa, farklı seferler test ederek, kararınızı verebilirsiniz. Sizi yanlış yönlendirmek istemem.

   0
   0
 8. Davidoff hot water almayı düşünüyorum ne düşünüyorsunuz bu ürün hakkında ? Kışlık bir koku diye duydum

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, parfüm önerisi veremiyorum ne yazık ki. Hot Water’ı ise henüz denemedim. Ama okuduğum kadarıyla kışlık bir parfüme benziyor.

   0
   0
   1. Peki sculpture,vakko,davidoff zino ve ck shock hangisi kış için daha uygundur ve başarılıdır?

    0
    0
   2. Author

    Sculpture ve Vakko’yu henüz denemedim. CK One Shock ve Zino Davidoff hakkında sitede detaylı yazılarım mevcut. Oradan bakabilirsiniz.

    0
    0
 9. Merhaba,Öğrenciyim bana kış için ekonomik başarılı bulduğunuz bir parfüm önermenizi istesem çok mu şey istemiş olurum

  0
  0
 10. Siteyi yenilediniz sanırım. Bu aşamada bazı parfüm yorumlamaları kaybolmuş gibi geldi bana yada yanlış mı hatırlıyorum. Thierry Mugler Pure Havana yı sizin blogunuzdan okumuştum diye hatırlıyorum ama ?

  0
  0
  1. Author

   Evet, sitemizde yeniliğe karar verdim. Güncelleme çalışmaları hala devam ediyor. Pure Havane’yi de henüz güncelleyemedim.

   0
   0
   1. Tamamdır merakla bekliyorum.

    0
    0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.