8 yorum

 1. Raşit Bey merhabalar. Değerlendirmelerinizi büyük ilgiyle takip ediyorum. Yalnız hakkındaki fikrinizi çok merak ettiğim bir parfüm, Rocabar. Chanel Allure kadar olmasa da, biraz eleştireceğiniz bir koku olduğunu tahmin ediyorum. Yerinde bir tahmin mi acaba?

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, Rocabar’ı hatırladığım kadarıyla henüz kullanmadım. Merak ettiğim parfümlerden birisi. Belli olmaz belki severim 🙂

   0
   0
 2. Raşit Bey merhaba, Mehmet Akif ben, öncelikle iyi bir hafta dilerim. Sizden sonra Equipage ve Safari yi 1 hafta denedim, Safari de karar kıldım. Equipage daki tarçın inanılmaz sert ve rahatsız edici geldi. Hugo Number one daki başlardaki hayvancılığa tahammül etmek zor ama sonrası harika bir baba kokusuna dönüyor, eğer dayanabilirsenizSafari tam ofis ve ihtiyar abi kokusu. Bentley intense i de beğendiğinizi biliyorum, onu da aldım. Şimdi, Bottega Pour homme extreme ( bunun normalini ve yazmışsınız okudum ), Bvlgari Man İn Black Limited Edition essence, Dunhill elite, Terre edp, HDP 1899, Prada l’homme, DHI 2015 batch ve Costume Soul arasından seçim yapsak sıralamanızı nasıl yapardınız? Bu cevabınız benim için önemli. Sevgi ve saygılarımla.

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, hayırlı olsun Safari’niz, güzel bir seçim 🙂 Bottega Extreme, Man in Black Limited, 1899, Elite’i henüz kullanmadığım için haklarında yorum yapamayacağım. Diğerleri arasında favorim tabii ki Dior Homme Intense. Sonrasında Soul olabilir.

   0
   0
 3. Raşit bey cevabınız için teşekkür ederim. Siz Equipage için kalıcılığı ve silajı düşük olarak tarif etmişsiniz bu beni biraz düşündürdü. Şöyle sorarak artık sizi yormadan konuyu netleştirmek isterim. Nicolai New York kullanıyorum, Creed bois su Portugal seviyorum ve Prada Amberi beğeniyorum. Safari ve Equipage arasında bir seçim yapsak? Sevgi ve saygılarımla. Mehmet.

  0
  0
  1. Author

   Evet, Equipage’nin etrafa yayılımı sınırlı fakat bu tam da sizin ihtiyacınız olan şey. Ofis ortamında kullanacağınız için etrafa fazla yayılan parfümler başkalarını rahatsız edecektir. Ofis kullanımı için genelde etrafa yayılımı düşük parfümler tercih ediliyor.

   Safari ve Equipage arasında tabii ki Equipage’ı seçerdim ben ama sizin tercihinize karışamam. Ayrıca Newyork müthiş bir parfümdür. Gayet bilinçli ve kaliteli seçimler yaptığınızı görüp mutlu oluyorum 🙂

   0
   0
 4. Raşit Bey, merhaba adım Mehmet, yaşım 46, bankada geniş bir ofis alanında çalışıyorum. Safari, Hermes equipage, CH Herrera For Men vintage, Hugo Boss one Number, Bentley İntense aralarından 2 veya 3 tane seçme hakkınız olsaydı hangisini seçerdiniz. Bu arada parfümlerin yorumlarını okudum, teşekkür ederim. Saygılarımla.

  0
  0
  1. Author

   Yazdığınız parfümlerin hepsi de yaşınıza ve kariyerinize uygun, çok iyi seçimler. Sanki Equipage ve Number One daha çok uyar gibi işyeri ortamına da. Tabii Safari de düşünülebilir.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.