128 yorum

 1. çekiliş bitmediyse ben de katılmak isterim….

  0
  0
 2. slm ben parfüm almadan önce mutlaka sitenizdeki yorumlardan faydalanıp ona göre seçimlerimi yapıyorum.gerçekten çok teşekkür ederim yorumlarınız bana ve benim gibi birçok arkadaşımıza yardımcı oluyordur bundan emin olabilirsiniz.bu arada bende çekilişe katılmak istiyorum…

  0
  0
 3. Çeilişe dahil olmak istiyorum Raşit Bey, teşekkürler.

  0
  0
 4. Merhabalar Raşit Bey,

  Yaklaşık olarak 2 senedir sizleri ve parfümler hakkında detaylı araştırmalarınızı ve paylaşımlarınızı okumaktayım ve sayenizde bilgi sahibi olmaktayım. Kullanıyor olduğum bir kaç parfüm adlarını paylamak gerekirse; Tobacco Vanille, Amber, Serge Lutens – Chergui, Amouage – Jubilation, Herod, Shanghai Lily, Bond – Newyork Oud.. vb.. Görmüş olduğunuz gibi bir çok parfüme merak sardım ve bunları aktif olarak kullanmaktayım. Yalnız merak etmiş olduğum, birkaç gün önce karşılaşmış olduğum ve sanırım sadece Amerika’da satışı olan “Slumberhouse – Kiste” adında parfümdür. Şayet sample’ını bulmanız mümkün ise değerlendirip, bizler ile paylaşırsanız memnun olurum.

  Şimdiden teşekkür ederim.

  0
  0
  1. Author

   Selamlar Eray bey,

   Chergui, Jubilatioan XXV ve Herod gibi müthiş parfümlere sahip olmakla çok bilinçli seçimler yaptığınız görülüyor. Güzel günlerde kullanmanız dileğimle parfümlerinizi.

   Slumberhouse’un parfümleri dünyada bile çok sınırlı yerde satılıyor. Bulması oldukça zor bir marka. Kiste ise elimde bulunmuyor ne yazık ki. İlerleyen zamanlarda ulaşabilirsem Kiste’ye tabii ki yazmak isterim.

   0
   0
   1. Merhabalar Raşit Bey,

    İyi dilekleriniz için öncelikle teşekkür ederim, bu bilinçlenmede sizlerin katkınızı es geçemem. Bundan dolayı, bugün siparişini vermiş olduğum Slumberhouse – Kiste parfümü bana ulaştığında, sizlere sample yollayıp, birde sizlerin yorumlarınızla parfümün güzelliğini yaşamanın daha keyifli olacağınız düşünüyorum. Ayrıca siteye katkı sağlamış olmakta ayrıca hoşuma gidecektir.

    İyi Günler dilerim.

    0
    0
   2. Author

    Kiste bilmediğim bir parfüm. Hakkında yazılanlara şöyle bir baktığımda seveceğimi düşünüyorum. Notaları ilgince benziyor. Güzel teklifiniz için teşekkür ederim.

    0
    0
 5. Merhaba Raşit Bey,çekilişinize bende katılmak istiyorum.

  0
  0
 6. Katılmak isterim. Teşekkürler Raşit Bey.

  0
  0
 7. Katılmak istiyorum kazanmaya ihtiyacım var 🙂

  0
  0
 8. Ben de çekilişe katılmak istiyorum.

  0
  0
 9. Çekilişe katılmak istiyorum. Umarım bana çıkar dinimiz amin. 🙂

  0
  0
 10. şans belki bir mesajım ve gireceğim bilgiler kadar uzağımda. ödülün benim olması dileği ile. saygılar+sewgiler…

  0
  0
 11. Merhabalar, çekilişe katılmak istiyoruz Raşit bey, saygılar:)

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.