8 yorum

 1. Birçok yorumunuz okudum açıklamalar mükemmel ancak parfüm kokusu çok göreceli bir konu yaklaşık 200 kişilik bir işyerinde 40 çeşite yakın parfüm arasında herkesin en çok beğendiği koku olması dolayısıyla benim favori kokularım arasındadır. Bir yorumunuzda ten rengi ile alakalı olmadığını yazmışsınız ancak ben ten renginin kokuyu değiştirdiğini düşünüyorum aynı parfüm farklı tenlerde çok farklı kokabiliyor bunu test etmiş biri olarak söylüyorum.

  1
  0
 2. Raşit Bey, Gucci – Guilty Black Pour Homme deneme şansınız oldu mu acaba?

  0
  0
 3. Büyük umutlarla almıştım ve beklenen şey oldu kimse farkina varmadi yani farkındalığı çok zayıf elbiselerdede kalıcılığı var ama yeni yikanan çamaşır gibi kokuyor.

  0
  0
 4. Aydin bey , sizin yorumlariniza bayiliyorum. Ne eksik ne fazla. Elestirel yaklasimlarinizin bir benzeri daha yok , harikasiniz. Tesekkurler.. sayenizde burnum gelisti…

  0
  0
 5. Bu parfümü zamanında kullanmıştım ki hala şişesinin dibinde durur. Yaptığınız yoruma aynen katılıyorum ne bir eksik ne bir fazla duygularım tercümanı gibi olmuş .Bu kadar vasat koku bu kadar paraya şaşıralacak bir şey .

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.