14 yorum

 1. selam hocam. bu parfüm piyasada yok. buna yakın veya çok benzer başka marka varmı. ne önerirsiniz.. çok memnun olurum. birde (kenzo home edp) bu parfüm içinde görüşleriizi alanilirmiyim. şimdiden teşekkürker

  0
  0
  1. Author

   Merhabalar, sanırım Power’ın üretimini bitirdi Kenzo. Onun için bulunamıyor artık ne yazık ki. Normalde parfüm önerisi veremiyorum fakat Power’a çok benzeyen bir parfüme de rastladığımı hatırlamıyorum. Çok farklı bir erkek parfümüydü Power.

   0
   0
  2. Boyner’de satılıyordu 7-8 ay öncesine kadar, buradaki ve benzer olumlu yorumlara dayanarak denedim, beni çok etkilemedi, üstelik kalıcılığı da zayıf geldi.. bulamazsanız çok birşey kaybetmezsiniz diyorum … tabii herkes kendi kararını kendi vermeli..

   0
   1
  3. açık parfumlerden birinde benzeri var tavsiye ederim bakın Mus…

   0
   0
 2. Benim için en özel kokulardan biridir

  2-Boss iced

  3-enough şimdilik .)

  0
  0
 3. Bu parfümü İstanbul’da deneyebileceğim bir yer var mı çok merak ediyorum? Üretimi durdurulmuş diye okudum ama…

  0
  1
  1. Author

   Üretimi bitirildiği için parfüm mağaza zincirlerinde olmayabilir. Yine de farklı parfüm mağazalarında şansınızı deneyebilirsiniz. Belki ellerinde son deneme şişeleri olabilir.

   0
   0
 4. Hocam merhabalar, bu parfümün orjinalini bulamadığım için doldurmacı parfümcüde kokladım, ucundan kıyısından da olsa Givenchy Pi havası aldım. Normalde de böyle bir benzerlik var mıdır? Teşekkür ederim…

  0
  1
 5. Koku güzel ama Raşit hoca nın dediği gibi farkedilirlik zayıf.Yinede issey miyake gibi çiçeksi kokuları seven arkadaşlar deneyebilir.

  Birde hocam Kenzo-Jungle hakkında bilgilerini paylaşırmısın?

  0
  0
 6. Yaz zamanlarında kullanabileceğim bir parfüm öneriniz varmı teşekkür ederim

  0
  0
 7. İlk denemede wow etkisiyle karşılanacak, ancak ileri aşamada sıkıcı hake gelebilen, dozajı çok doğru ayarlanması gereken ve baş ağrısı yapabilen, son olarak da kesinlikle sıcak havada kullanılmaması gereken bir parfüm.

  1
  0
 8. kesinlikle katılıyorum abi; yaz değil, daha serin havaların parfümü bence.. beğenerek kullanıyorum. ve gerçekten ara ara koku burnuma çarptıkça temiz bir çiçek kokusu içimi rahatlatıyor…

  1
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.