6 yorum

 1. Selam, EDP versiyonunu denediniz mi? Ben daha önce hep EDT versiyonunu kullandım ancak kalıcılığı az ve bu nedenle EDP versiyonunu alsam, notalar arası fark olur mu? Bahsettiğiniz orta notalar daha mı sık yaşanır? Bildiğiniz gibi bu ferah bir koku, bu nedenle yoğun versiyonunu almak çelişki mi olur? Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

  1
  0
 2. 5 puan dan daha yüksek olmalıydı bana göre neden derseniz bu kokunun emsali yok kendine münhasır ve dediğiniz gibi ralphin kiasiklerin başında yer almaktadır

  0
  0
 3. 200mllik olanın fiyatı 220tl civarında internetten bulunabiliyor bana kalıcı gelmedi açıkçası bunun sport versiyonunu daha çok beğendim yine de değişik bir yazlık koku. etrafı rahatsız etmeyen tene yakın bir koku.

  0
  0
 4. merhaba Raşit bey , blogunuzu sürekli takip ediyorum , yorumlarınızı zevkle okuyorum. sizden çok önemli bir ricam var ; 30lu yaşlarda genç gösteren beyaz tenli biriyim. yarı resmi yarı spor ortamlardayım. öneriler ve yorumlar doğrultusunda birçok parfüm denedim ama sevemedim. bana çok tatlı ve çok eski kafa olmayan bir parfüm önerebilir misiniz! (belki burçlarla da ilgilidir ; boğa burcuyum 🙂 )

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, ne yazık ki parfüm önerisi veremiyorum fakat şöyle yapabilirsiniz. Yazılarımın sonlarında verdiğim puanlardan 8 ve üzerinde olan parfümleri liste yapıp, onları deneyebilirsiniz.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.